עמודי חסימה מסדרת x-last

עמודי חסימה מסדרת x-last הם עמודי החסימה המתקדמים והטובים ביותר בעולם. העמודים עשויים תרכובת פוליאוריטן (PU) סודית המקנה לעמודים תכונות יוצאות דופן והופכות אותו לעמוד החסימה המוביל בתחום.

עמודי חסימה מסדרת X-LAST מיוצרים ע”י חברת Sabacaucho מספרד ומיובאים לישראל באופן בלעדי החל משנת 2013 ע”י חברת ארבל שטראוס.

עמודי חסימה מסדרת x-last

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

עמודי חסימה מסדרת x-last

תפקידם העיקרי של כלל עמודי החסימה הם מניעת מעבר וחניה של כלי רכב בשטחים אסורים.

לכל עמודי החסימה יתרונות וחסרונות הבאים לידי ביטוי בעיקר בעת פגיעת כלי רכב. הפרמטרים העיקריים הנמדדים הם ברמת הנזק הנגרם לרכב, רמת הנזק הנגרם לעמוד עצמו ורמת הנזק הנגרמת למשטח עליו מותקן העמוד.

מרבית עמודי החסימה הקשיחים (עמודי חסימה מברזל, עמודי חסימה מנירוסטה ועמודי חסימה מבטון) אומנם גורמים נזק לרכב בעת פגיעה בהם (הרי המטרה היא למנוע מנהגים לעלות על עמודי החסימה) אך לרוב כתוצאה מהפגיעה הרכב הוא לא היחיד שניזוק.

לאחר פגיעת רכב, יהיה צורך גם בהחלפת העמוד וגם בתיקון המשטח עליו הוא מותקן.

עמודי חסימה x-last

עמודי חסימה מסדרת X-LAST הם עמודי החסימה המתקדמים והעמידים בעולם! חומר הגלם ממנו מיוצרים כל דגמי עמודי החסימה האורבניים מסדרת X-LAST מקנה לעמודים חוזק גבוה ביותר בשילוב עם גמישות ועמידות יוצאות דופן.

במקרה של פגיעת רכב בעמוד חסימה X-LAST הדבר הראשון שיקרה הוא נזק כבד לרכב הפוגע, שכן העמוד קשיח מאוד. באם הרכב ימשיך לדחוף את העמוד, הוא יתקפל מעוצמת הפגיעה ולאחר מכן יחזור לצורתו המקורית וכל זאת מבלי לגרום נזק למשטח עליו הוא מותקן. כראיה לחוסנו של העמוד, היצרן מספק אחריות לעמודי החסימה לתקופה של 3 שנים!!! * האחריות בהתאם לתקנון האחריות אין עוד עמוד חסימה בעולם אשר מסופק עם תעודת אחריות!

בנוסף יתרון בולט ומשמעותי במיוחד לעמודי X-LAST הינו בכך שהם מאושרים על ידי רשויות כיבוי האש בישראל לשימוש כעמודי חסימה לרחבות כיבוי אש
ניתן לרכוש את סדרת עמודי החסימה X-LAST ביותר מ 20 עיצובים, בכל גוון מסרגל הצבעים RAL ובאפליקציית התקנה ביציקת בטון או התקנה שטוחה באמצעות ברגים. לחץ כאן להוראות התקנת עמודי X-LAST

עמודי חסימה X-LAST - סרטוני הסבר

ארבל שטראוס