מחסומים ניידים

כאשר יש צורך בתיחום אזור או בחסימתו, מחסומים ניידים, הנקראים גם גדרות, הם הפתרון הנוח והפשוט ביותר. חברת ארבל שטראוס מייבאת ומשווקת מחסום/גדר פלסטיק ומחסום ניו ג'רזי, העשויים מחומר תרמופלסטי איכותי מתוצרת EVELUX וניתנים להצבה קלה ופשוטה בכל שטח. צבעם האדום הבוהק ומחזירי האור ניגודיים לסביבה ובולטים גם בתנאי ראות שאינם אופטימליים.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

כאשר יש צורך בתחימת אזור או בחסימתו, מחסומים ניידים, הנקראים גם גדרות, הם הפתרון הנוח והפשוט ביותר. חברת ארבל שטראוס מייבאת ומשווקת מחסום/גדר פלסטיק ומחסום ניו ג'רזי, העשויים מחומר תרמופלסטי איכותי מתוצרת EVELUX וניתנים להצבה קלה ופשוטה בכל שטח. צבעם האדום הבוהק ומחזירי האור ניגודיים לסביבה ובולטים גם בתנאי ראות שאינם אופטימליים.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

מחסומים ניידים - סרטוני הסבר

נגן וידאו אודות מחסום פלסטיק
נגן וידאו אודות ייצור מחסום פלסטיק

שימושים למחסומים ניידים

 • שימוש נרחב במחסומים ניידים, כגון מחסומי פלסטיק ומחסום ניו ג’רזי מפלסטיק, ניתן לראות באזורי עבודה שם משמשים מחסומים אלו לסימון מפגעים ותיחום שטחים.
 • קבלני עבודות העובדים באזורים שבהם יש תנועת הולכי רגל, או כלי רכב, כמו בכבישים, בשבילים, או על מדרכות, מחויבים על פי חוק בסימון ותיחום מפגעים. במקרים כאלו משתמשים במחסומי פלסטיק או ניו ג’רזי, שנראותם גבוהה, על מנת לתחום את אזור העבודה ולהתריע על מפגעים ובכך לשמור על בטיחות הולכי הרגל או הנהגים.
 • קבלני עבודות חשמל מעדיפים להשתמש במחסומים ניידים אלו מכיוון שהם עשויים פלסטיק ואינם מוליכים חשמל.
 • מחסומי פלסטיק וניו ג’רזי משמשים לתיחום והכוונה של תנועת כלי רכב בחניונים. ניתן להשתמש בהן על מנת לתחום ולחסום חניות.
 • ניתן להשתמש במחסומי הפלסטיק על מנת להכווין תנועת הולכי רגל בקניונים, באירועים ובאתרי בילוי מקורים, או תחת כיפת השמיים.

יתרונות מחסומים ניידים

 • החומר התרמופלסטי ממנו עשויים המחסומים, קשיח ועמיד לאורך זמן. החומר הוא קל משקל ומאפשר את ניוד הגדרות בקלות ובמהירות, מבלי להתפשר על עמידות, חוזק ויציבות.
 • צבעם האדום הבוהק של המחסומים ומחזירי האור המותקנים משני צדיהם, מקנים להם נראות גבוהה מאוד גם בתנאי תאורה טובים וגם בתנאי תאורה שאינם אופטימליים.
 • הצבע האדום הוא חלק אינטגרלי מהחומר שממנו עשוי המחסום, ולכן הוא אינו דוהה או מתקלף.
 • ניתן לשרשר מספר בלתי מוגבל של מחסומים, על מנת ליצור רצף סגור של הפרדה או תיחום שטחים.
 • בראש המחסום תבריג אינטגרלי המאפשר התקנת שלטים ותמרורים תואמים, נצנצים סולאריים ועוד מגוון רחב של מוצרים נלווים.
 • ניתן להוסיף למחסום גרפיקה לפי דרישה הלקוח.

8 תגובות על “מחסומים ניידים

  1. שלום אדיר, ניתן להזמין על גבי הגדר כל גרפיקה לפי בחירה. על גבי המחסום יש 2 מקומות עיקריים בהם קיים “שטח פרסום” 1. באמצעות מדבקה על גבי ובמקום מחזיר האור במידות של 100X12 ס”מ 2. באמצעות שלט במידות של 100X65 ס”מ אשר ניתן להתקין עם ברגים ע”ג המחסום. בשתי האפרויות ניתן למתג צד אחד או 2 של מחסום הפלסטיק

  1. אם המטרה היא לצורך תיחום וניתוב כלי רכב בחניה, מומלץ להשתמש בגדר פלסטיק או בעמוד סימון נייד. אם מדובר בצורך לחסימת חניה אזי, מחסום חניה מתקפל הוא המוצר המתאים לצורך זה. צוות המכירות שלנו, ישמח לעמוד לרשותכם למידע נוסף והתאמת המוצר המתאים לכם ביותר

 1. אני מחפשת גדר שתסמן קטע כביש שנמצא אצלנו בשיפוצים במושב. מדובר בקטע ארוך יחסית האם גדר ג’רזי תתאים לזה?

  1. גדר גרזי או מחסום ניו גרזי בשמו המקצועי מתאים בהחלט לחסימה וניתן לחבר יחידות רבות יחדיו. אם זאת כדי לחסום כביש יש צורך באישורים מיוחדים מרשויות התחבורה ולכן יש להיוועץ עם יועץ תנועה בנוגע לאמצעי החסימה המותר

  1. שלום,
   ישנם מספר הבדלים בין המחסומים כגון משקל, אורך, עלות. נשמח ליצור עימך קשר על מנת שנוכל להתאים לך את המוצר הרלוונטי אליך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארבל שטראוס