אודות ארבל שטראוס

ייבוא, שיווק והתקנת מוצרי בטיחות

ארבל שטראוס, בבעלותם של עמרי ארבל (מושבניק מעמק חפר) ועפרי שטראוס (מושבניק מעמק יזרעאל) הוקמה בשנת 2007 כחברה המתמחה בניקוי חניונים.

תוך זמן קצר זיהתה החברה את הצורך במוצרי בטיחות והחלה בייבוא של מגוון מותגים מובילים ממיטב היצרנים בעולם.

“החברה גאה במגוון רחב של מוצרי בטיחות בדגמים ואיכויות שונות בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאמה לכל כיס. הצבנו לעצמנו מטרה להתמחות בהבאת המוצרים החדשים והמעודכנים ביותר בשוק ולתת מענה יעוץ ופתרונות מלאים בתחום הבטיחות. יש ברשותנו את המלאי והמגוון הרחב ביותר בארץ של מוצרי בטיחות להכשרת חניונים, מפעלים, שטחי אחסון ומוסדות שנועדו לשרת את הצרכים המלאים של קהל לקוחותינו, כמו גם היכולת להתאים עצמנו להתפתחות הטכנולוגיה וצרכי השוק”

"אנו גאים ברמת הידע וההבנה הגבוהה שלנו בכל מוצר ומוצר, על מנת שנוכל לשרת את לקוחותינו בצורה המקצועית והיעילה ביותר"

כיום החברה מונה עובדים רבים במחלקות השונות. מחלקת מכירות עם סוכני משרד למענה טלפוני ומעקב לקוחות יעיל ונעים, לצד סוכני שטח מקצועיים היודעים לתת שירות וייעוץ לפי הצורך בבית הלקוח, מחלקת לוגיסטיקה הדואגת להפצת המוצרים אל הלקוחות, לצד תיאום התקנות לפי דרישה בזמן המתאים ללקוח תוך גמישות מרבית. כמו כן, לחברה צוותי התקנה יעילים ומקצועיים לצורך השלמת השירות במלואו בבית הלקוח.

בעלי החברה

עמרי ארבל

בעלים

עפרי שטראוס

בעלים

כיום, חברת ארבל שטראוס הינה החברה המובילה בישראל בתחום מוצרי הבטיחות לחניונים, מפעלים ומרכזים לוגיסטיים כמו גם ללקוחות פרטיים. חברתנו מייבאת מגוון רחב של מוצרי בטיחות כגון: פסי האטה מודולריים, מראות פנורמיות, מעצורי חניה, עמודי סימון גמישים, עמודי סימון ניידים, גדרות פלסטיק, קונוסים לסימון, שילוט לד סולרי, שילוט מודולרי ועוד…

כחברה שחרטה על דיגלה להוביל את שוק מוצרי הבטיחות בישראל, אנו מתעדכנים באופן שוטף בכל המוצרים והטכנולוגיות העדכניות בעולם ומשתתפים כדרך קבע בתערוכות וכנסים ברחבי העולם כדי להביא ללקוחותינו את מוצרי הבטיחות הטובים בעולם במבחר ובמחירים הנוחים ביותר.

כחלק מפעילות החברה אנו מייבאים באופן בלעדי לישראל מוצרים של מיטב היצרנים המובילים בעולם. מבין המותגים אותם אנו מייבאים לישראל נמנים: EVELUX יצרן המוביל בתחום מוצרי הבטיחות בהזרקת פלסטיק, SLOW STOP חברה אמריקאית בעלת פטנט ייעודי של מוצרי ברזל להגנה מפני פגיעת רכבים ומלגזות, SABACAUCHO ספרד, יצרנית עמודי חסימה מסדרת X-LAST וחברת INTERCLAMP יצרנית מחברי הברזל המובילה בעולם.

מלבד המקצועיות והידע שבידנו, מטרתנו היא לפני הכל, לתת את השירות והמבחר הגדול ביותר במחירים אטרקטיביים מהיבואן לצרכן ובכך להמשיך ולהוביל את שוק מוצרי הבטיחות בישראל.

הכירו את עובדי החברה

סוכני שטח

נמרוד כנען
סוכן מכירות שטח

איתי הרטוג

סוכן מכירות שטח

יהונתן שפס

סוכן מכירות שטח

אורן מקמיל

סוכן מכירות שטח

מיכאל דקל

סוכן מכירות שטח

שיווק ושירות לקוחות

דניאל גוטליאנסקי

מנהל מכירות

זהבה איטח

שירות לקוחות

אנה סורקובוי

שירות לקוחות

דורון פניוילוב

שירות לקוחות

אייל לזר

שירות לקוחות

נטלי אברהם

שירות לקוחות

סופי פורר

שירות לקוחות

מחלקת דיגיטל

מורן לוי

מנהלת מחלקת דיגיטל

קרן שוייצר

מחלקת דיגיטל

ויקטור סידורנקו

מחלקת דיגיטל

רכש ופרויקטים

דניאלה פרי

מחלקת לוגיסטיקה

שירה שטיינר

מנהלת לוגיסטיקה

טטיאנה וליצ'קו

לוגיסטיקה

הנהלת חשבונות

ורד דיין

מנהלת חשבונות

מחסן

מאור לב

מנהל מחסן

קובי בן לוי​

מחסן

לירן צדוק​

מחסן

תאופיק אלזייר​

מחסן

בר סמטיצקי

מחסן
ארבל שטראוס