אודות ארבל שטראוס

ייבוא, שיווק והתקנת מוצרי בטיחות

ארבל שטראוס, בבעלותם של עמרי ארבל (מושבניק מעמק חפר) ועפרי שטראוס (מושבניק מעמק יזרעאל) הוקמה בשנת 2007 כחברה המתמחה בניקוי חניונים.

תוך זמן קצר זיהתה החברה את הצורך במוצרי בטיחות והחלה בייבוא של מגוון מותגים מובילים ממיטב היצרנים בעולם.

“החברה גאה במגוון רחב של מוצרי בטיחות בדגמים ואיכויות שונות בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאמה לכל כיס. הצבנו לעצמנו מטרה להתמחות בהבאת המוצרים החדשים והמעודכנים ביותר בשוק ולתת מענה יעוץ ופתרונות מלאים בתחום הבטיחות. יש ברשותנו את המלאי והמגוון הרחב ביותר בארץ של מוצרי בטיחות להכשרת חניונים, מפעלים, שטחי אחסון ומוסדות שנועדו לשרת את הצרכים המלאים של קהל לקוחותינו, כמו גם היכולת להתאים עצמנו להתפתחות הטכנולוגיה וצרכי השוק”

"אנו גאים ברמת הידע וההבנה הגבוהה שלנו בכל מוצר ומוצר, על מנת שנוכל לשרת את לקוחותינו בצורה המקצועית והיעילה ביותר"

כיום החברה מונה עובדים רבים במחלקות השונות. מחלקת מכירות עם סוכני משרד למענה טלפוני ומעקב לקוחות יעיל ונעים, לצד סוכני שטח מקצועיים היודעים לתת שירות וייעוץ לפי הצורך בבית הלקוח, מחלקת לוגיסטיקה הדואגת להפצת המוצרים אל הלקוחות, לצד תיאום התקנות לפי דרישה בזמן המתאים ללקוח תוך גמישות מרבית. כמו כן, לחברה צוותי התקנה יעילים ומקצועיים לצורך השלמת השירות במלואו בבית הלקוח.

בעלי החברה

עמרי ארבל

בעלים

עפרי שטראוס

בעלים

כיום, חברת ארבל שטראוס הינה החברה המובילה בישראל בתחום מוצרי הבטיחות לחניונים, מפעלים ומרכזים לוגיסטיים כמו גם ללקוחות פרטיים. חברתנו מייבאת מגוון רחב של מוצרי בטיחות כגון: פסי האטה מודולריים, מראות פנורמיות, מעצורי חניה, עמודי סימון גמישים, עמודי סימון ניידים, גדרות פלסטיק, קונוסים לסימון, שילוט לד סולרי, שילוט מודולרי ועוד…

כחברה שחרטה על דיגלה להוביל את שוק מוצרי הבטיחות בישראל, אנו מתעדכנים באופן שוטף בכל המוצרים והטכנולוגיות העדכניות בעולם ומשתתפים כדרך קבע בתערוכות וכנסים ברחבי העולם כדי להביא ללקוחותינו את מוצרי הבטיחות הטובים בעולם במבחר ובמחירים הנוחים ביותר.

כחלק מפעילות החברה אנו מייבאים באופן בלעדי לישראל מוצרים של מיטב היצרנים המובילים בעולם. מבין המותגים אותם אנו מייבאים לישראל נמנים: EVELUX יצרן המוביל בתחום מוצרי הבטיחות בהזרקת פלסטיק, SLOW STOP חברה אמריקאית בעלת פטנט ייעודי של מוצרי ברזל להגנה מפני פגיעת רכבים ומלגזות, SABACAUCHO ספרד, יצרנית עמודי חסימה מסדרת X-LAST וחברת INTERCLAMP יצרנית מחברי הברזל המובילה בעולם.

מלבד המקצועיות והידע שבידנו, מטרתנו היא לפני הכל, לתת את השירות והמבחר הגדול ביותר במחירים אטרקטיביים מהיבואן לצרכן ובכך להמשיך ולהוביל את שוק מוצרי הבטיחות בישראל.

הכירו את עובדי החברה

סוכני שטח

דורון פניוילוב
סוכן מכירות שטח

איתי הרטוג

סוכן מכירות שטח

אבי כחלון

סוכן מכירות שטח

יהונתן שפס

סוכן מכירות שטח
תומר ווינברג
סוכן מכירות שטח

שיווק ושירות לקוחות

דניאל גוטליאנסקי

מנהל מכירות

אנה סורקובוי

שירות לקוחות

אייל לזר

שירות לקוחות

שקד רייבי

שירות לקוחות

סופי פורר

שירות לקוחות

דניס קישייב

שירות לקוחות

אלין אסייג

Back Office

נטלי אברהם

Back Office

אלה פולנסקי

Back Office

אירן נחמיאס

Back Office

ארפן

תום רוזנבלום

סוכן מכירות

מחלקת לוגיסטיקה

שירה שטיינר

בקרת איכות ורכש

מיכל איידלמן

תאום משלוחים

טטיאנה וליצ'קו

אחראית ייבוא

הנהלת חשבונות

דניאלה פרי

מנהלת חשבונות

מחסן

צוות המחסן

ארבל שטראוס