תעלת דריכה – הפתרון להעברת כבלים ושמירתם

תעלת דריכה או בשמה הנוסף מעבר כבל הינה אביזר בטיחות שנועד להגן על כבלים, חוטי חשמל או תקשורת. מדובר ביחידה העשויה חומר טרמופלסטי עמיד במיוחד, על מנת שתוכל לעמוד בעומסי דריכה או דריסה. בכל יחידה ישנן שלוש תעלות שמידותיהן 5X5 ס”מ, בהן ניתן להעביר כבלים מסוגים שונים. לכל יחידה יש שיני זכר נקבה, כך שניתן לחבר כמה יחידות שרוצים באורך הרצוי על פי הצרכים בשטח. בנוסף, בכל יחידה ישנם ארבעה חורים אשר באמצעותם ניתן להצמיד את תעלת הדריכה לקרקע על ידי ארבעה ברגים, במידה ומדובר בפתרון קבוע.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

סוגי תעלות דריכה

אז איפה ניתן להשתמש בתעלת דריכה?

  • אירועים והופעות – אנשי תאורה ואנשי סאונד משתמשים בתעלות דריכה מכיוון שיש צורך להגן על כבלי החשמל או התקשורת מפני הולכי הרגל הרבים שעוברים באזור. בנוסף להגנה על הכבלים עצמם, מדובר גם בהגנה על הולכי הרגל שמא יתקלו עם רגליהם בכבלים ובכך עלולים למעוד או ליפול. שימוש באירועים והופעות הוא בהחלט אחד השימושים הנפוצים במעבר כבל וזה בעיקר בזכות האופציה שלו לתת פתרון זמני אשר אינו מצריך קדיחות, חפירות או שימוש בכלים כבדים וניתן לחבר ולפרק אותם בקלות בכל רגע נתון. מוצר נוסף שחברתנו ארבל שטראוס משווקת ומתאימה לאירועים הם מחסומים ניידים שבעזרתם אפשר לתחום ולאסור כניסה למתחם מסויים.
  • שימוש בתעלות דריכה במפעלים – במפעלים, באזורים בו נמצאות המכונות ישנו צורך להעביר כבלי חשמל על מנת שיהיה ניתן להפעיל את המכונות. הפתרון של תעלת דריכה יהיה פשוט וזול יותר מאשר לחצוב תעלה ברצפת המפעל. כמו כן, בעת הצורך ניתן להחליף את הכבלים בקלות ובמהירות.
  • שימוש בתעלות דריכה במשרדים – בין אם מדובר בפתרון קבוע או פתרון זמני, לעיתים ישנו צורך להעביר כבלים ממשרד למשרד או בחלקים שונים בתוך המשרד. דבר זה כמובן עלול להפריע לעובדים במשרד ואף להוות סכנה ולכן השימוש בתעלת דריכה יהיה פתרון מעולה שיגן הן על העובדים והן על הכבלים (בייחוד כאשר מדובר במשהו זמני)

לתעלת דריכה ישנם יתרונות רבים:

  1. זול ופשוט אל מול הפתרון של חציבה / הרמה / שבירה של ריצוף.
  2. עמיד וחזק מאוד גם בפני דריסת כלי רכב.
  3. ניתן להשתמש בו כפתרון זמני או קבוע לפי הצורך.
  4. יחידות מודולאריות – יכולות להתאים לכל גודל / רוחב של אזור.
  5. ניתן להתקנה על שטח סלול וגם על שטח שאינו סלול.
  6. “התקנה” קלה ונוחה ללא כלי עבודה מיוחדים וללא ניסיון קודם

אלו רק חלק מהיתרונות של תעלת דריכה אותה ארבל שטראוס מייבאת ומשווקת. אביזר בטיחות זה הוא תוצרת EVELUX. מדובר באביזר עמיד וחזק במיוחד. בנוסף, צבעו שחור וצהוב כך שהוא בעל נראות גבוהה גם מרחוק.

למידע נוסף על מוצר זה ועל מוצרים נוספים צרו עמנו קשר ונציגי המכירות הנהדרים שלנו ישמחו לתת לכם מענה.

ארבל שטראוס משווקת שני סוגים של תעלות דריכה. סוג 1. עשוי מחומר PPC עם שלוש תעלות 5X5 ס”מ סוג 2. עשוי מגומי עם שתי תעלות 3.2 ס”מ. למפרטים מלאים של תעלות דריכה כנסו לאתר.

ארבל שטראוס משווקת שני סוגים של תעלות דריכה המחיר משתנה בהתאם לחומר ממנו עשוי התעלה. למחיר ופרטים נוספים כנסו לאתר.

תעלת הדריכה שלנו היא מודולארית ולכן יכולה להגיע בכל אורך שתרצו.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס