מעצור חניה מפלסטיק מחיר מול תועלת

מעצור חניה מפלסטיק נועד לסמן את קצה החניה, ולאפשר חניה נוחה ובטוחה. לפני רכישת מעצור חניה, עולה השאלה, מעצור חניה מפלסטיק מחיר מול תועלת ומה היתרונות? אצלנו בחברת ארבל שטראוס תוכלו לרכוש מעצור חניה מפלסטיק במחיר משתלם ובאיכות בלתי מתפשרת.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

מעצור חניה מפלסטיק

מעצור חניה מפלסטיק הינו יחידה באורך 180 ס”מ, המתאימה לרכב אחד, בתא חניה אחד. מעצור החנייה נועד לעזור לנהג להחנות בבטחה את רכבו בתוך תא החניה. מעבר לעובדה שכך הנהג מנצל את מלוא המקום של תא החניה, כך הוא גם בעצם נמנע מלפגוע עם פגוש רכבו בכל עצם שנמצא בקצה החניה, כגון קיר, עציץ, שפת מדרכה מערכת מיזוג ועוד. את מעצור החנייה נוכל להתקין בקלות ופשטות בלי כלים כבדים במיוחד ואפילו בלי ניסיון קודם.

מעצור חניה מפלסטיק מחיר מול תועלת

אז הבנו שמעצור חניה הוא מוצר שעוזר לנו להחנות בקלות יותר, אבל כמה הוא באמת נחוץ לנו בחנייה? ומי מנצח בסוגיה של מעצור חניה מפלסטיק מחיר מול תועלת? ובכן, מעבר ליתרון שמעצור חניה מקל על הנהג להחנות בבטחה. כאשר מדובר בחניון של מספר רכבים, התקנה של מעצורי חניה בכל תאי החניות יסייעו למראה אסתטי ומסודר בחניון. בנוסף, ברגע שכל הרכבים מחנים תוך ניצול מקסימלי של תאי החניה, זה אומר שהרכבים לא יבלטו החוצה. כאשר רכב בולט החוצה מהחנייה זה עלול להיות מסוכן מאוד. חניון לרוב יהיה קטן, עמוס במכוניות וכיוצא בזה, צפוף, כך שכל מקום פנוי או ריק הוא ברכה וזה בדיוק מה שמעצור חנייה יכול לעשות! ברגע שכולם יחנו באותו הקו, כך דרכי הגישה של החניון והמעברים יישארו פנויים. דבר זה עלול למנוע אסון של ממש! המחירים של מעצורי החנייה בשוק נעים בין 150 ₪ ל350 ₪, כאשר מדובר במוצר שהוא גם מסייע למנוע אסון, גם עוזר לנהג להחנות בבטחה וגם מסייע למראה אסתטי בחניון, אין ספק פה שלמעצור חנייה מחיר שווה מול היתרונות שלו.

סרטוני הדגמה לסוגי מעצורי חניה והתקנתם

נגן וידאו אודות מעצור חניה
נגן וידאו אודות התקנת מעצור חניה

לסיכום

כפי שאמרנו בתחילת המאמר, אחרי שתקראו את זה ככל הנראה שלא יהיו לכם שאלות נוספות, וכבר הבנתם שמעצור חניה מחיר שווה כל שקל מול התועלת שבו. אז למה אתם מחכים? כדאי לכם עוד היום לרכוש מעצור חנייה בין אם מדובר בחנייה פרטית שלכם ובין אם מדובר בחניון למספר רב של רכבים.  

כן. ארבל שטראוס משווקת מעצור חניה מפלסטיק שעבר מכון התקנים והוא מגיע עם אחריות של 3 שנים.

ארבל שטראוס משווקת שני סוגים של מעצורי חניה, למחיר ופרטים נוספים על מעצורי חניה כנסו לאתר.

מעצור חניה מפלסטיק מגיע כיחידה אחת באורך של 180 ס”מ המתאימה לרכב אחד בחניה אחת.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס