מעצור למשאיות

מיועד למשאיות וכלי רכב כבדים דוגמת אוטובוסים

מעצור למשאית

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

 • מק"ט
  מק"ט 12262
 • חומר PPC
 • מספר חורים ליחידה 6
 • מחזירי אור 4
 • אביזר חיבור ראה טבלת אביזרי חיבור
 • משך אחריות ראה נספח אחריות
 • יצרן EVELUX

אייקון מפרט טכנילהורדת קובץ מפרט טכני

מעצור למשאית

מעצור למשאיות

עצירת כלי רכב במתחמי חניה, במקרים רבים, היא הכרח וזאת כדי לשמור על הסדר התקין בחניון, כמו גם, כדי לסייע לנהג הרכב להבין מתי הגיע לקצה החניה. כאשר מדובר ברכבים פרטיים, ניתן למצוא סוגים רבים של מעצורי חניה לרכב, כגון מעצור חניה מגומי ומעצור חניה מפלסטיק. כשמדובר בעצירת משאיות, מעצורי החניה הסטנדרטיים אינם מתאימים לשמש מעצור למשאיות, ולכן נדרש פתרון מאסיבי יותר, המתאים לעצירת משאיות.

חברת ארבל שטראוס מציעה כיום מעצורים המתאימים גם לעצירת משאיות. המוצר אותו אנו משווקים, הינו מפריד נתיבים לעומסים קיצוניים, מק”ט 12262, המיועד להפרדת נתיבים, אשר לאחרונה נוסה בהצלחה ונמצא מתאים לשמש גם כמעצור למשאיות וזאת בשל מידותיו, המבנה המאסיבי שלו ואופן העיגון שלו לקרקע.

מידות: אורך – 100 ס”מ, רוחב – 20 ס”מ, גובה 10 ס”מ. מידות אידיאליות לעצירת גלגל, או זוג גלגלים (דאבל) של משאית.

עיגון לקרקע: כשמדובר בעצירת משאית, הכוח המופעל על חיבור המעצור לקרקע גדול ולכן נדרש עיגון מאסיבי לקרקע. מעצור הגלגל מצויד ב-6 חורים, להצמדת המעצור לקרקע בצורה מיטבית.

מבנה ותכונות: המעצור בתצורתו המקורית, כמפריד נתיבים, הינו מוצר חזק ועמיד ביותר. צורתו המעוגלת מאפשרת עצירת גלגל של משאית, מבלי להפעיל עומס גדול על המוצר וזאת בשונה מפסי בלימה בעלי זווית חדה של 90 מעלות.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

למי יש צורך במעצור למשאיות?

הצורך במעצור למשאיות נמצא במפעלים יצרניים, מרלו”גים, או כל מקום אחר בו קיים צורך לעצור משאיות, בין אם מדובר בחניה, או בעמדות פריקה והעמסת סחורה, תדלוק וכ”ו. מקומות נוספים בהם ישנו צורך במעצורים אלו, הם כמובן חניוני אוטובוסים. גם במקרה זה, חניית האוטובוס תהיה קלה ובטוחה יותר בעזרת השימוש במעצור למשאיות.

איך זה עובד?

על מנת “לכסות” רוחב משאיות או אוטובוס, יש להתקין שני מפרידי נתיבים זה לצד זה, לפי רוחב סרני כלי הרכב המיועד. את ההתקנה ניתן לבצע על גבי כל משטח סלול. יש למקם את המעצורים בקו העצירה הרצוי, מתחת לקו הגלגלים.

יתרונות מעצור למשאיות

 • עמידות: מתאים לשימוש כמעצור למשאיות ומעצור לאוטובוסים. עמיד בכל תנאי מזג אוויר.
 • התאמה לכל רוחב סרנים: 2 יחידות מודולאריות מתאימות לכל כלי רכב, ע”פ רוחב הסרנים שלו.
 • נראות – מפריד הנתיבים הינו מוצר בולט בצבעו מעל כל משטח עליו הוא מותקן.

המלצות

המוצר מעצור למשאיות, נוסה במספר אתרים ונמצא מתאים לשימוש, גם לאחר שימוש “כבד ומאסיבי”, תחת גלגלי משאיות כבדות. למרות זאת, קיימות משאיות מדגמים שונים ובמשקלים שונים, אשר ייתכן והמעצור לא יוכל לשאת. לפני רכישת מעצור לגלגלי משאית, יש לאפיין לנציג המכירות את סוג המשאיות ומשקלן. בכל מקרה, לפני רכישה כמותית, חובה לבצע ניסוי לבדיקת התאמת המוצר לסוג ומשקל כלי הרכב.

בכל שאלה נוספת, צוות המכירות המיומן שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.

מעצורי חניה - סרטוני הסבר

נגן וידאו אודות מעצורי חניה
נגן וידאו אודות התקנת מעתור חניה - ארבל שטראוס
נגן וידאו אודות מלגזה דורסת מעצור חניה
נגן וידאו אודות מעצור חניה נגד מלגזה
נגן וידאו אודות מעצור חניה נגד טרקטור
ארבל שטראוס