מחסום פלסטיק

מוצר בטיחות שנועד לגדר ולתחם שטחים באופן זמני ולהתריע על מפגעים

מחסום פלסטיק

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

שרטוט מחסום פלסטיק

מחסום פלסטיק

גדר פלסטיק, המכונה גם מחסום נייד פלסטיק, היא מוצר בטיחות שנועד לגדר ולתחם שטחים באופן זמני ולהתריע על מפגעים. גדר זו היא פתרון יעיל, נוח ולא יקר לתיחום והכוונה של תנועת כלי רכב והולכי רגל ועל כן היא נפוצה מאוד בארץ. משקלה הקל ורגליה המסתובבות, המאפשרות חיסכון מקסימלי בעת אחסון, הופכות אותה לקלה לניוד ולשימוש חוזר. גדר הפלסטיק עשויה PPC עמיד וקשיח, ומצוידת במחזירי אור משני צדיה על מנת להגביר את נראותה במצבים של תאורה מוגבלת. רגלי הגדר עשויות יציקת PVC עמידה במיוחד ומיקומן ב-90 מעלות לגדר מאפשר יציבות מקסימלית של המחסום.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

יתרונות מחסום פלסטיק

שרטוט מחסום פלסטיק
שרטוט מחסום פלסטיק
שרטוט מחסום פלסטיק
שרטוט מחסום פלסטיק
שרטוט מחסום פלסטיק

מחסום פלסטיק - סרטון הסבר

9 תגובות על “מחסום פלסטיק

    1. שלום סהר, במלאי אנחנו מחזיקים רק אדום אך יש אפשרות בהזמנה מיוחדת לייבא גם גדרות כחולים. בכמות של מעל 500 יחידות ניתן גם להזמין צבעים אחרים.

    1. שלום גל, רוחבו של מחסום פלסטיק הינו 150 ס”מ ואילו גובהו 100 ס”מ. לקוחותינו מדווחים על מידות אלו כמתאימות למרבית השימושים.

    1. כאשר אנו מקבלים את מחסומי החניה מהיצרן הם מגיעים בקונטיינר על משטחים עליהם מונחים 40 יחידות בשכיבה אחד על השני. בעיקרון ניתן לערום כמות גדולה יותר אך אין זה מומלץ שכן ערמה גבוהה מידי, עלולה להיות לא יציבה.

  1. רכשנו מכם מחסום פלסטיק ורכב דרס אותו ונשבר הפין שמחבר בין הגדר לרגל. יש לכם חלקי חילוף?

    1. צר לנו לשמוע שדרסו לכם את המחסום אבל אנו שמחים לבשר לכם שבמלאי חלקי חילוף לגדרות. אנא צרו קשר עם אנשי המכירות שלנו והם ישמחו לתמחר לכם את החלק הנדרש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארבל שטראוס