הגנות ומיגונים

ארבל שטראוס מייבאת, משווקת ומתקינה מגוון רחב של מוצרי הגנה לחניונים, מרכזים לוגיסטיים וסופרמרקטים.

כשמדובר במוצרי הגנה ובטיחות, חברת ארבל שטראוס מובילה את השוק עם קשת מוצרים רחבה במיוחד ומייבאת את מיטב היצרנים המובילים בעולם. בין אם מדובר במיגוני קירות ופינות לחניונים, הגנות ומיגונים למרכזים לוגיסטיים מפני פגיעת מלגזות, מגינים למערכות מידוף והגנות למרכזים מסחריים כגון סופרמקטים, אצלנו תוכלו למצוא את המוצר המתאים ביותר עבורכם, תוך קבלת שירות מקצועי מצוות הסוכנים המיומן שלנו.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

הגנות ומיגונים - סרטוני הסבר

נגן וידאו אודות עמידות עמודי SLOW STOP
נגן וידאו אודות SLOW STOP מול מלגזה

הגנה מפני פגיעת מלגזות מפעלים ומרכזים לוגיסטיים

תחום הבטיחות במפעלים ומרכזים לוגיסטיים, הינו תחום אשר צובר תאוצה בעולם ובישראל בפרט. נזקים ותאונות במפעלים ומרכזים לוגיסטיים הנגרמים כתוצאה מפגיעת מלגזות רבים, והמיגונים הסטנדרטיים פשוט לא מספיקים. חברת ארבל שטראוס מייבאת באופן בלעדי לישראל את המותג SLOW STOP המייצר עמודים ומעקות דינאמיים מברזל החזקים והעמידים בעולם וכן את מוצרי חברת MCCUE האמריקאית המתמחה גם היא במתן פתרונות הגנה ייעודיים – מגיני רגל למערכות מידוף, מעקות הגנה מודולאריים ומוצרים משלימים לסביבת אחסנה וייצור. קשת המוצרים אותם תוכלו למצוא אצלנו היא המגוונת ביותר לפי הצרכים והתקציב של לקוחותינו.

הגנות ומיגונים לשטחי מסחר וסופרמרקטים

שטחי מסחר וסופרמרקטים בפרט, דורשים גם הם הגנות ומיגונים לצורך שמירה על מקררים ומדפי תצוגה. אנו מייבאים באופן בלעדי לישראל את מוצרי חברת MCCUE המתמחה בייצור מוצרים איכותיים במיוחד, כגון מסילות הגנה למקררים ומדפי תצוגה וכן ציוד נוסף לתפעול השוטף של סביבת המסחר.

מיגונים משלימים לחניונים ורמפות העמסה

במעטפת מוצרי ההגנה אותם אנו משווקים ניתן למצוא גם מגיני פינות קשיחים מפלסטיק או גומי תוצרת EVELUX המתאימים לשימוש בחניונים וכן מגיני פינה מספוג בצבעים בולטים תוצרת ERGOMAT ליצירת אזהרה מפני פגיעה בפינות “מסוכנות” ולריכוך המכה במקרה של פגיעה. כמו כן אנו משווקים מגיני גומי יעודיים לרמפות העמסה, לעצירת משאיות ולשמירה על קירות הרמפה.

להורדת קטלוג הגנות ומיגונים

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארבל שטראוס