הגנות ומיגונים

ארבל שטראוס מייבאת, משווקת ומתקינה מגוון רחב של מוצרי הגנה כגון מגיני קירות ומוצרי מיגון כגון עמודי הגנה מדגם Slow Stop

כשמדובר במוצרי הגנה ובטיחות, חברת ארבל שטראוס מובילה את השוק עם קשת מוצרים המשמשים בדיוק למטרה זו. מבין מוצרינו ניתן לבחור מדגמים שונים בהתאמה מדוייקת לצרכים בשטח ולתקציב כמובן.

מוצרי הגנה לחניונים

מלבד מוצרי בטיחות חשובים כמו פסי האטה, מראות פנורמיות ומעצורי חניה, המותקנים כמעט בכל חניון שמכבד את עצמו, חברתנו מציעה גם מוצרי הגנה המיועדים להגן על המבנה עצמו ועל הרכבים החונים בו, תוך שיפור ניראות החניון ושיפור חווית החניה בחניון.

מיגון מפעלים ומר"לוגים

תחום הבטיחות במפעלים ומרכזים לוגיסטיים, הינו תחום אשר צובר תאוצה בעולם ובישראל בפרט. נזקים ותאונות במפעלים ומרכזים לוגיסטיים הנגרמים כתוצאה מפגיעת מלגזות רבים, והמיגונים הסטנדרטיים פשוט לא מספיקים. חברת ארבל שטראוס מייבאת באופן בלעדי לישראל את המותג המוביל בעולם בתחום ההגנה מפני פגיעת מלגזות הנקרא SLOW STOP, זאת לצד מוצרי בטיחות אחרים הנדרשים לצורך יצירת סביבת עבודה בטוחה יותר לעובדים ולציוד בשטח התפעולי. התקנת מוצרי הגנה ובטיחות בשטח המפעל או המרכז הלוגיסטי תגביר את הבטיחות תפחית את מספר התאונות ותדאג שהציוד במפעל יישאר מוגן ותקין לעבודה. בסופו של יום מדובר על השקעה כדאית שמחזירה את עצמה.

מידע מקיף על מוצרי הבטיחות והמיגון תמצאו בדפים המיועדים מטה:

מגיני פינה לקיר


עמודי Slow Stop


במפר למשאיות


מגיני פינה לקיר – בין אם מדובר על פינה בחנין ציבורי או פרטי, מפעל, או כל מקום אחר בו קיימות פינות של מבנה המועדות לפגיעה, מגיני פינה הם מוצר אשר יבליט את הפינה ואף יגן עליה במידה מסויית במקרה של פגיעה. כל מגיני הפינה מסופקים בצבעים ניגודיים, בולטים לעין ועשויים מחומרים שונים בהתאם לצורך. ניתן לבחור מבין 4 דגמים שונים בהתאם לצורך ואופי ההגנה הנדרשת בשטח

 

הגנה מפני פגיעת מלגזות SLOW STOP – מערכת הגנה SLOW STOP הינה מערכת המיועדת להגנה מפני פגיעת מלגזות הטובה בעולם. ניתן ליצור כמעט כל צורה של מגן, החל מעמוד פשוט ודרך מעקות שונים. כמו כן קיימים 3 דגמים של מערכת ההגנה, סוג 1 – 2 – 3 כדי להתאים את המיגון לפי מהירות ומשקל הכלים הנעים בשטח.

השארת תגובה