עמוד תור נירוסטה – אם כבר בלגן, אז שיהיה בסדר!

עמוד תור נירוסטה, איפה ניתקל בו? כולנו נאלצים לעיתים לבצע מטלות אדמיניסטרטיביות הכרוכות בעמידה בתור בבנק, בדואר, בקופת החולים, בבית המרקחת, בביטוח הלאומי ועוד… עבדים לבירוקרטיה מתסכלת ולמטלות אין סוף! במרוץ הזמן בו אנו חיים, המחייב אותנו לנוע במהירות בין העבודה לבנק, בין קופת חולים לבית, בין החוגים לדואר, חשוב שנוכל להסתמך על סדר ברור על מנת לחסוך בזמן ולמנוע עיכוב מיותר הנוצר בגלל בלגן.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

“אני ראשון”, “סליחה אדוני, אני הייתי קודם”, “שומר, הבחור הזה נדחף לפניי” אלו הם אך מעט מהוויכוחים היוצרים מתח ואי סדר והדורשים שומרי סף – רמזורי תנועה, מישהו או משהו שיעשו סדר ויכוונו את התנועה.


אז איך נמנע את הבלגן הזה? לא נוכל למנוע מכם את ההגעה וההמתנה בכל המקומות שמנינו, אך כן נוכל לסייע בשמירה על הסדר ולדאוג למעבר השוטף של הקהל ע”י הצבת עמוד תור נירוסטה בעל רצועת הולכה המיועד לתיחום ברור של התור.

עמוד תור נירוסטה – שימושים ויתרונות

עמוד תור עשוי נירוסטה, הינו עמוד עם משקולת בבסיסו המאפשר לעמוד לעמוד בצורה יציבה תוך חיבור של מספר עמודים יחד באמצעות רצועה הממוקמת בראש העמוד. כאמור כל עמוד מצויד ברצועת שחורה וחזקה באורך 1.6 מטרים הניתנת למתיחה וחיבור בין מספר אינסופי של עמודי תור באמצעות “מחבר” הממוקם בראשו של כל עמוד. העמוד מגיע בגובה אידיאלי של 90 ס”מ ובקוטר 6.5 ס”מ. את עמודי התור פשוט וקל לשנע ולאחסן.

השימוש בעמוד תור נירוסטה נועד לתיחום תורים בכל מקום בו הם נדרשים, בין אם באופן זמני או קבוע. את עמודי התור ניתן להזיז בקלות ובכך לשנות את מתווה התור ואת אורכו.

שדות תעופה, בנקים, מוסדות ממשלתיים, בתי קולנוע ועוד, כל אלו עושים שימוש יומיומי בעמודי תור מנירוסטה. אם גם אתם בעלי עסק בו נאלצים הלקוחות לעמוד בתור, אם יש לכם צורך בתיחום תור שאורכו ומסלולו משתנים, אם אתם מחפשים מענה אסטטי ואינכם מעוניינים לעשות שימוש במחסום פלסטיק, עמוד תור נירוסטה הוא הפתרון עבורכם.

לסיכום

חברת ארבל שטראוס משווקת עמוד תור נירוסטה מדגם איכותי ועמיד במיוחד. כמו מרבית ממוצרי החברה, גם עמודי תור ניתן לרכוש במחיר נוח.

לשאלות נוספות על מוצר זה או על כל מוצר אחר המשווק ע”י חברת ‘ארבל שטראוס’, אתם מוזמנים לפנות לאחד מנציגי המכירות שלנו להסבר מקצועי ואדיב.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס