פרויקט פסי האטה בישובים

האתר: מושב שיתופי בצפון הארץ

מטרת הפרויקט: האטת נסיעת רכבים בכבישי היישוב באמצעות פסי האטה 20 קמ”ש.

מושבים וקיבוצים נתפסים בעינינו כמקומות מוגנים בכל התחומים כמעט, בטח בתחום הבטיחות בדרכים, מהסיבה הפשוטה שבמקומות אלו, לרוב, תנועת הרכבים היא מועטה ואיטית יחסית. ובכן, זוהי תפיסה מוטעית. בכל כביש, גם אם הוא בישוב קטן, ישנה סכנה לתאונה, בטח ובטח במקומות כאלו בהם נוסעים כלי רכב כבדים כמו טרקטורים ומשאיות. אחת הדרכים לצמצם את הסיכון לתאונה ולהאט את מהירות הנסיעה, היא ע”י התקנת פסי האטה לאורך כבישי הישוב.
בתמונה מטה ניתן לראות את ההתקנות.

מושבים וקיבוצים רבים פונים לחברתנו במטרה לרכוש מוצרים אשר יסייעו בהפחתת תאונות הדרכים בתוך הישוב. מוצרים כמו פסי האטה ומראות פנורמיות, הם המוצרים המובילים הנרכשים ע”י ישובים אלו. תועלת ויעילות המוצרים האלו מוכחת כמפחיתה תאונות ואף מסייעת במניעתן.

בפרויקט המוצג כאן, ניתן לראות את פסי ההאטה מדגם 12102 (פס האטה המתאים למהירות נסיעה של 20 קמ”ש) המותקנים בכבישי הישוב.

פסי ההאטה בולטים בצבעם ואף מצוידים במחזירי אור, להגברת נראותם בשעות החשיכה. פסי ההאטה של חברתנו הינם עמידים במיוחד ויכולים לשאת בדריסות מרובות ע”י כל סוגי כלי הרכב ובתנאי מזג קשים וכן הם בעיקר עמידים בפני שמש ישירה וצבעם אינו דוהה כמו בפסי האטה מגומי. התקנת פסי ההאטה נעשית באופן מקצועי ע”י המתקינים של חברת ארבל שטראוס, אך יכולה להתבצע גם באופן עצמאי.

ההתקנה מבוצעת על גבי אספלט ופסי ההאטה המותקנים הם פסי האטה מפלסטיק מדגם 12102 (פסי האטה מפלסטיק למהירות של 20 קמ”ש) בקצוות של כל קטע של פס האטה, מותקנות סופיות למתן גימור עגול, אסטטי אשר גם מפחית את שחיקת פסי ההאטה.

אם גם אתם גרים בישוב קטן ללא פסי האטה, פנו עוד היום לאחד מנציגי המכירות שלנו. התקנת פסי האטה מאטה את מהירות הנסיעה ויכולה להציל חיים!

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס