פרויקט מיגון בעזרת עמודי SOFT STOP במפעל הרכבה של משאיות חדשות

האתר: מפעל במרכז הארץ.

מטרת הפרוייקט: מיגון כל שטח המבנה בעזרת עמודי הגנה SOFT STOP.

חברה העוסקת בייבוא והרכבת משאיות פנתה אלינו כדי למגן מרכז לוגיסטי ומתחם הרכבות של משאיות חדשות. מדובר במבנה חדש לחלוטין אשר הושקעו בו מיליונים רבים כדי לעמוד בסטנדרטיים בינלאומיים של חברת האם. כפי שניתן לראות בתמונות המבנה בנוי ברמת גימור גבוהה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, כיאה ליבואן המייצג חברה בינלאומית בתחום הרכב.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

בפרוייקט זה, החשיבות של הגנות ומיגונים מפני פגיעת רכבים גבוהה במיוחד וזאת מכמה סיבות:

  1. המבנה הינו מבנה קומות וקירותיו מחופים זכוכית. מלגזה משאית או כל רכב עלולים לפגוע בזכוכית ולהזיק לה וכן גם אותו רכב פוגע עלול ליפול מעבר לקיר הזכוכית.
  2. למבנה עמודי תמך רבים המפוזרים בין עמדות הרכבת המשאיות. חשיבותם של עמודי התמך הינה קריטית לחוזק המבנה וכל פגיעה בהם עלולה לסכן את המבנה כולו. מכאן נובעת החשיבות הגבוהה למיגון עמודי התמך
  3. כאמור המבנה משמש כתחנה להרכבת משאיות. כמו במפעלים רבים, קיים צורך ממשי לבצע הפרדה בין השטח העבודה לבין השבילים המיועדים להולכי רגל.

כדי לתת מענה לכל הבעיות הנ”ל הבחירה במיגון באמצעות עמודי SOFT STOP הייתה טבעית עבור הלקוח שכן כל מיגון אחר לא היה יכול לתת מענה אמיתי למיגונים קריטיים כל כך.

בתמונה למטה ניתן לראות מיגון היקפי לעמוד באמצעות 4 עמודי SOFT STOP  סוג 2 כולל מעקה הגנה המחובר לכל העמודים. במקרה של פגיעה במעקה כל המסגרת תזוז יחד, תבלום את המכה תגן על העמוד ועל צנרת לחץ אוויר וביוב המותקנים על עמוד התמך.

בתמונה מטה, ניתן לראות את עמודי ההגנה המוצבים לאורך קיר הזכוכית שבמבנה. הגנה מסוג זה תבטיח שאף כלי רכב לא יזיק לזכוכית וכן לא ייפול מעבר לקיר

איסוזו 2

בתמונה מטה ניתן לראות מעקה הגנה המורכב כולו מצינורות SLOW STOP  המעקה מיועד להגן על יציאה ממסדרון המוביל לאולם ההרכבות.

איסוזו 1

הפרוייקט בוצע על ידי צוות המתקינים המיומן שלנו לשביעות רצונו של הלקוח.

לאחר תקופת שימוש ממושכת דיווח לנו הלקוח על הצלחה מרובה “ושהמוצרים עושים את העבודה!”

יישום הגנות באמצעות עמודי SLOW STOP יבטיח הגנה מלאה מפני פגיעת כלי רכב. חברתנו יודעת להתאים את סוג המגן והדגם המתאים על ידי חישוב מהירות הנסיעה ומשקל הרכב הפוגע וזאת כדי להבטיח שהמגן באמת יעבוד ויבלום את המכה.

לשאלות נוספות, ייעוץ מקצועי ופגישה עם נציג מכירות אנו נשמח לעמוד לרשותכם.

ארבל שטראוס