חמישה שימושים בעמוד כתום גמיש

עמוד כתום גמיש הינו עמוד בולט בצבעו, עמיד בפני דריסה המצויד במחזירי אור ומיועד למגוון שימושים.

במאמר זה נסקור חמישה שימושים מרכזיים לעמוד כתום גמיש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

תיחום חניות אופנועים בעזרת עמוד כתום גמיש

לעיתים, נהגי רכבים מתעלמים מקיומן של חניות אופנועים ואינם מיחסים חשיבות שלטי בטיחות או לסימון החניות שעל הכביש וחונים בחניית האופנועים. תיחום חניות אופנועים בעזרת עמוד כתום גמיש יאפשר לנו סימון בולט ויעיל יותר של שטח החניה ואף יבטיח חניה נוחה יותר של רוכבי האופנועים, שכן, אם נשתמש בעמודי חסימה קשיחים לתיחום חניית אופנועים, רוכבי האופנועים עלולים להיפגע מהעמודים בעת הכניסה או היציאה מהחניה. בעת תיחום חניות אופנועים, מקובל לעשות שימוש בעמודים גמישים בגובה 75 ס”מ או 45 ס”מ.

עמוד כתום גמיש כתוספת למפריד נתיבים

מפרידי נתיבים הם מוצר בטיחות חשוב המיועד ליצור הפרדה ברורה בין נתיבים דו סיטריים, בעיקר בחניונים בהם הדרכים צפופות ובמעברים בין קומות החניון, בכדי למנוע מעבר של כלי רכב בין הנתיבים. מפרידי נתיבים הם מוצר נמוך (עד 10 ס”מ) ולכן לא תמיד הם בולטים מספיק. להבלטת מפרידי הנתיבים ישנה חשיבות רבה ולרוב אנו ניצור את ההבלטה הזו בעזרת עמוד כתום גמיש המחובר למרכז מפריד הנתיבים. בנוסף, בחניונים רבים נבנים איי תנועה לצורך הפרדת נתיבים ותיחום שטחים, איים אלו נמוכים מפני המיסעה ועלולים לפגוע בצמיגי הרכב אשר לא תמיד נצליח להבחין בהם עקב גובהם הנמוך. שימוש בעמודים גמישים יתרום משמעותית להגבהתם ולצמצום נזקים ופגיעות רכבים. בעת חיבור עמודים גמישים למפרידי נתיבים, מקובל לעשות שימוש בעמודים גמישים בגובה 75 ס”מ או 45 ס”מ.

תיחום שטחים, לרבות רחבת כיבוי אש, בעזרת עמוד כתום גמיש

בכל בניין מסחרי ישנו אזור המחויב שיהיה פנוי במקרה חירום בו ידרש להיכנס למקום רכב כיבוי אש. אזור זה הנקרא רחבת כיבוי אש מומלץ לתחום באופן שיבלוט ויזהיר מפני חניה במקום. השימוש בעמוד כתום גמיש הוא התשובה האידיאלית לתיחום השטח באופן בולט ויעיל. בעת תיחום רחבת כיבוי אש, מקובל לעשות שימוש בעמודים גמישים בגובה 75 ס”מ. בנוסף, חברתנו משווקת עמוד ייעודי לחסימת רחבות כיבוי אש הנקרא עמוד ירון והוא מאושר ע”י תחנות הכיבוי.

שימוש בעמוד כתום גמיש לסימון בשטחים חשוכים

בארץ ישנן דרכים מסוימות אשר אינן מצוידות בתאורה מספקת ותוואי הדרך אינו ברור. כאמור, עמודים גמישים מצוידים במחזירי אור ויכולים לסייע בסימון תוואי הדרך. בנוסף, ניתן לחבר לעמודים אלו נצנץ סולארי להבלטתם עוד יותר בשעות החשיכה. היתרון בשימוש בעמודים גמישים במקרים אלו הוא שגם אם עמוד נדרס, הוא אינו ניזוק וממשיך לבצע את עבודתו נאמנה. בעת סימון בשטחים חשוכים, מקובל לעשות שימוש בעמודים גמישים בגובה 75 ס”מ או 45 ס”מ.

סימון שבילי הולכי רגל בעזרת עמוד כתום גמיש

במפעלים רבים בהם ישנה תנועה ערה של משאיות וכלי תחבורה כבדים, מומלץ לסמן באופן בולט וברור את אזורי הולכי הרגל למען שמירה על ביטחונם. השימוש בעמוד כתום גמיש יבליט את האזור הרצוי ויצור חייץ ברור הן להולכי הרגל והן לנהגי הרכבים. בעת סימון שבילי הולכי רגל, מקובל לעשות שימוש בעמודים גמישים בגובה 75 ס”מ או 45 ס”מ.

סרטוני הדגמה לעמידות עמודים גמישים והתקנתם

נגן וידאו אודות עמידות עמודים גמישים
נגן וידאו אודות התקנת עמודים גמישים

לסיכום

שימוש בעמוד כתום גמיש לתיחום וסימון שטחים ואזורים במגוון רחב של מקומות, יבטיח שמירה על בטיחות הכלל. למידע נוסף על מוצר זה, כמו גם על מוצרים נוספים, פנו לאחד מנציגי המכירות שלנו.

עמוד כתום גמיש מיועד לתיחום וסימון שטחים. העמוד עמיד בפני דריסות ומגיע במספר גבהים. למידע נוסף כנסו לאתר.

שאלת המחיר תלויה בדגם העמוד ובכמות הרכישה. למידע נוסף, כנסו לאתר או צרו אתנו קשר.

כן בהחלט. עמוד כתום גמיש מסדרת פרימיום, שהוא גם המומלץ ביותר, מגיע עם אחריות לשנה.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס