ביקור במפעל של חברת EVELUX

ארבל שטראוס הינה היבואנית הבלעדית של מוצרי EVELUX לישראל. את שיתוף הפעולה בין החברות התחלנו בשנת 2009. מאז ועד היום, נוצרה בין החברות שותפות אסטרטגית אשר באה לידי ביטוי בשיתוף פעולה הכרוך בפיתוח מוצרים חדשים, חדשנות, קריאת השוק העולמי וכן שיווק מוצרי החברה בשווקים שאינם ישראל (ארה”ב, אירלנד ועוד). יש לנו את הזכות להיות המפיצים של החברה המובילה בתחום, שותפות אשר הינה הרבה מעבר לשותפות עסקית. במשך השנים נרקמה חברות אמיתית עם האנשים המיוחדים אשר מובילים את EVELUX להיות מה שהיא היום.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

קצת נתונים יבשים ומספרים

חברת EVELUX הוקמה בשנת 1988 על ידי שני האחים למשפחת YUKSEL. החברה החלה את דרכה כחברה לייצור תבניות להזרקת פלסטיק. במהלך השנים, האחים צברו ידע וניסיון רב בתחום הזרקת הפלסטיק והתבניות, כאשר בשנת 2000 החליטו האחים להיכנס לתחום הזרקת הפלסטיק ולהתחיל לייצר מוצרי הבטיחות לכבישים וחניונים. באותם שנים השוק היה בתולי יחסית והשחקנים המשמעותיים בו היו חברות סיניות שייצרו מוצרי גומי באיכות נמוכה. שטח המפעל משרתע על כ-30 דונם, וכולל בתוכו משרדים מפוארים, אולמות ייצור (הזרקה), שטחי אחסנה עצומים, מחלקת פיתוח, אולמות הרכבה ואריזת המוצרים. את כל האופרציה מפעילים בסה”כ כ-60 עובדים המייצרים בשלוש משמרות 24/7. בנוסף, לחברה בניין שלם באיסטנבול המשמש כמשרדים ראשיים ותחנת מסחר ללקוחות בינלאומיים.

מה הופך את EVELUX למותג בינלאומי מוביל בתחום?

בניגוד לחברות מקבילות, ב-EVELUX מאמינים בייצור מלא של כל המוצרים INN HOUSE, כלומר, כל מה שיוצא מהמפעל מיוצר במפעל ללא שימוש בקבלני משנה וספקים חיצוניים. הליך הפיתוח, ניסוי, ייצור התבניות, חיתוך מחזירי האור, יציקות הברזל, הזרקת פלסטיק, אריזה אחסנה, שילוח, אלקטרוניקה, הכל נעשה בתוך שערי המפעל, דבר המבטיח 100% שליטה ובקרה על חומרי הגלם, איכות וזמני אספקה קצרים ומהירים. כמו כן לחברה מלאי עצום ויכולת תכנון מלאי מופתית המבטיחה לנו כיבואנים זמני אספקה ושילוח מהירים בצורה בלתי רגילה. בעשר השנים האחרונות שאנו משתפים פעולה עם EVELUX, לא קרה שנאלצנו להמתין לשילוח סחורה יותר מ-3 ימים!!! פרק זמן שאין לו מקביל בתחום.

ההצלחה טמונה בירידה לפרטים והחומר האנושי:

כיבואנים יוצא לנו לבקר יצרנים רבים בעולם. חלקם מרשימים יותר וחלקם פחות כמובן… הדבר שמצליח להרשים אותנו כל פעם מחדש ב-EVELUX זה הירידה לפרטים. מדהים איך הבעלים Mr. Yuksel מעורה בכל פרט ופרט במפעל ובהליך הייצור. החל בבחירת המרצפות בקומת המשרדים, הדקורציה בחדר התצוגה, המדים של העובדים וכלה בכל תהליך הייצור והמכונות לפרטי פרטים. עוד מדהים ומיוחד ב-EVELUX הוא השקט בכל מחלקות העבודה. בכל זאת מדובר במפעל יצרני תעשייתי שאמור להיות רועש, אך באופן מפתיע, זה לא המצב. הרעש היחיד שנשמע בקומת הייצור הוא רעש המכונות. כל עובד שעומד מול מכונה עושה את עבודתו, ורק את עבודתו! אין טלפונים, אין שיחות חולין, 100% נטו עבודה ויעילות! מוסר העבודה הינו ברמה שלא נתקלנו בו בשום מקום אחר בעולם! את מוסר העבודה אנו מעריכים שהעובדים מקבלים מהמעורבות הישירה של הבעלים של החברה, ונראה שהכבוד ביניהם הוא הדדי. לעובדים חדר אוכל מהודר עם אוכל מעולה המבושל טרי יום יום על ידי הטבח הפרטי של החברה אשר עובד בה כבר 30 שנה! אין זה מפתיע שהוותק של מרבית העובדים בחברה הוא הוא בין 5-10 שנים לפחות! כמו כן לעובדים חדרי הלבשה מהודרים ומקלחות. הכל נקי ומסודר ממש כמו בבית. בסיור במקלחות מראה לי הבעלים את הברזים מסוג GROHE (מותג גרמני יוקרתי של ברזים) “גם כאן לא חסכנו על העובדים” הוא מתגאה. בהמשך באולמות ההרכבה עובדים בחדר אחד נקי ומסודר 5 אנשים בתיאום מושלם. כל אחד עושה את הפעולה הנדרשת ממנו בדיוק ויעילות מרשימה. אין רגע מבוזבז. כולם עובדים! כשאני שואל את הבעלים “האם כך זה תמיד? או שזה בגלל שאנחנו עומדים כאן מסתכלים?” הבעלים מחייך אלי ואומר “מה אתה חושב? – הם יודעים שאם לא יעבדו ביעילות הם לא יוכלו לספק בזמן כה מהיר את ההזמנות של ארבל שטראוס

חדרי הלבשה לעובדים

כיתת לימוד במפעל

חדר האוכל של העובדים

חדשנות לצד טכנולוגיה מתקדמת ומכונות על

כמפיצים של החברה, אנו יודעים לספר שב-EVELUX מקפידים להיות בקדמת החדשנות והטכנולוגיה. EVELUX מאז ומעולם הובילה את התחום ואחריה הגיעו מתחרים אשר מנסים לתפוס את הקצב, להעתיק ולחקות את המוצרים שלה. מדי שנה, החברה מוציאה מוצרים חדשים לשוק וממשיכה להיות גורם משמעותי ומוביל בחדשנות ובאיכות מוצריה. אנו כמפיצים נהנים מכך ומציעים ללקוחותינו את המוצרים המובילים בתחום. כמו כן, במפעל העוצמתי נמצאות מכונות ההזרקה הגדולות והחזקות באירופה!!! מכונות אשר יודעות להזריק מוצרים גדולים ומורכבים כגון גדרות פלסטיק ועמודי חסימה מיוחדים. בנוסף, לחברה מחלקת אלקטרוניקה עוצמתית הדואגת לייצר ולפתח מעגלים אלקטרוניים למוצרים השונים כגון נצנצים סולארים, שלטי לד ועוד… כאמור גם שלבי הפיתוח והבקרה נמצאים בחברה INN HOUSE ומעבדת ניסויים לעמידות המוצרים בדריסה, עבודה בטמפרטורות שונות ופגעי מזג אוויר הינה חלק בלתי נפרד מהמערך. אף מוצר לא יוצא לשוק, עד שלא נבדק ונוסה באופן יסודי ומקצועי.

ביקור במפעל EVELUX
חלק מאולם הייצור
ביקור במפעל EVELUX
מכונות ההזרקה
ביקור במפעל EVELUX
מישהו אמר מלאי

לסיכום

EVELUX היא באמת חיה שונה בתחום. אין עוד יצרנים בסדרי גודל כזה, שמציעים מגוון כה רחב של מוצרים וברמת גימור ואיכות של מוצריה. היכולת של החברה לייצר כל מוצר מ א’ ועד ת’ היא יכולת שכל יצרן בתחום היה מייחל לה. המסירות, מוסר העבודה, המעורבות והירידה לפרטים הקטנים, לצד מכונות משוכללות והליכי פיתוח חדשניים, הם אלה המאפשרים ל-EVELUX להמשיך ולהוביל את תחום מוצרי הבטיחות מפלסטיק. כמפיץ בלעדי ושותף לדרך, אנו גאים להיות חלק מהמשפחה המופלאה הזו.

ביקור במפעל EVELUX
חדר תצוגה
ביקור במפעל EVELUX
קיר המפיצים
ביקור במפעל EVELUX
סדר מופתי

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס