ניקוי חניונים

חברת ארבל שטראוס מתמחה בניקוי של כל סוגי המשטחים כגון: ניקוי משטחי בטון מוחלק, ניקוי משטחי אפוקסי ועוד.

ניקוי המשטחים מתבצע ע”י מכונה רכובה, מונעת דיזל, בעלת מברשות ייעודיות תוך הפעלת לחץ קרצוף גבוה, בשילוב עם מים, סבונים ודטרגנטים ייעודיים, בהתאם לסוג המשטח.
בנוסף כדי להשלים את פעולת הניקוי במקומות בהם המכונה אינה מגיעה, מתבצע ניקוי נקודתי בלחץ מים גבוה (גרניק) להשלמת פעולת הניקוי וברמה הגבוהה ביותר.
פעולת ניקוי חניונים כוללת ניגוב ושאיבת המים באופן יסודי המאפשרת חזרה מהירה לשגרת הפעילות ע”ג המשטח הנקי.
הניקוי מתבצע בימים ובשעות הנוחות ללקוח (כולל עבודות לילה) וזאת כדי להפחית ככל הניתן את ההפרעה לפעילות השוטפת בחניון ובמפעל.
צוות הניקיון מיומן ומקצועי ועושה שימוש במכונות המתקדמות ביותר.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חידוש סימונים

הסימונים ע”ג רצפת החניון או השטח התפעולי (קווי הפרדה, חיצים, קווי עצירה וכ”ו) נוטים להיעלם יחסית מהר כאשר רמת הלכלוך עולה.
את הסימונים ניתן לרענן ולחדש ע”י פעולת ניקיון ולא כמו שנהוג לחשוב ע”י חידוש סימונים בצבע.
חלק מתהליך ניקוי הרצפה כולל בתוכו גם ריענון וחידוש של הסימונים באמצעות קרצוף בסבון ומים. תהליך החידוש מתבצע ע”י ריסוס של סבון ייעודי מרוכז על גבי הסימון ולאחר המתנה של כמספר דקות כדי לתת לסבון זמן “לעבוד” מקרצפים את הסימון באמצעות המכונה הרכובה.
לאחר תהליך זה הסימון חדש לחלוטין ולא תידרש פעולה יקרה של סימון בצבע.

ניקוי חניונים של מבנים פרטיים

חניונים אלה מתאפיינים לרוב בגודלם הקטן באופן יחסי, מודעות גבוהה לשמירה על הניקיון החניון בשונה מחניונים ציבוריים, שכן החניון הינו חניון דיירים פרטי וברוב המקרים רצפת החניון הינה רצפה ברמה גבוהה יחסית כגון בטון מוחלק איכותי מוספג אפוקסי או מצופה אפוקסי. חברת ארבל שטראוס מתמחה בעבודות מול וועדי בתים וחברות אחזקה של מבנים פרטיים ומודעת “לרגישות” של בעלי הבניינים והדיירים. במסגרת השירות אנו מתאימים את עצמנו לימים ולשעות הנוחות ללקוח ומקפידים על פגיעה מינימאלית במהלך סדר היום התקין של הדיירים

ניקוי צנרת וספרינקלרים

שטיפה של צנרת הספרינקלרים ויתר הצנרת שבחניון הינה גורם משמעותי בהקניית מראה נקי של החניון. אבק, פיח וקורי עכביש, הם רק חלק מהלכלוך אשר מצטבר בשכבה עבה בחלקה העליון של הצנרת התלויה מהתקרה. מומלץ לבצע ניקוי של הספרינקלרים אחת לשנה יחד עם ניקוי הרצפה כמוצר משלים, שכן ניקוי של הספרינקלרים בלבד ידרוש גם איסוף של המים והפיח שהתפזרו על הרצפה כתוצאה מניקוי הצנרת…
שטיפת הצנרת מתבצעת בלחץ מים (גרניק) ע”י אקדח ייחודי בצורת “מקל סבא” אשר שוטף את הלכלוך מלמעלה כלפי מטה.
לאחר שהצינור נקי, מכונת השטיפה עוברת על הרצפה ושואבת את הלכלוך והפיח שהצטבר.

שטיפת קירות

שטיפה של קירות החניון הינה מוצר משלים וחלק חשוב ומשמעותי להקניית מראה נקי של החניון. תהליך שטיפת הקירות מתבצע בלחץ מים גבוהה (גרניק) אשר מסיר את הלכלוך שהצטבר על הקיר כמו גם קורי עכביש, מודעת שהודבקו על הקיר ועוד. את המים משטיפת הקירות אוספים באמצעות מכונת השטיפה.

ניקוי בלחץ מים וקיטור

ניקוי בלחץ מים וקיטור הוא ניקוי יסודי ביותר המיועד להסרה של כתמי שמן, מסטיקים וכל שכבת לכלוך שהצטברה ותהליך ניקוי רגיל אינו מספיק כדי להסירה. הניקוי מתבצע תוך כדי התזה נקודתית או פיזור באמצעות “אליקופטר” של מים בלחץ גבוהה ובטמפרטורה גבוהה דבר אשר מפרק גם את הכתמים הקשים ביותר.

שאיבת הצפות

שאיבת הצפות הינו “שירות חירום” שחברתנו מספקת.
לעתים, בתקופת החורף שטחים תת קרקעיים כגון: מרתפים, מחסנים וחניונים מוצפים מים.
משאבות מים “רגילות” מסוגלות לשאוב רק הצפות מים מתוך בור או מים בנפח גבוה אבל כאשר מדובר בכמות גדולה של מים שמפוזרת בשטח גדול ובעומק של 2-10 ס”מ, משאבות רגילות פשוט אינן מסוגלות לבצע את העבודה. מכונת השטיפה שלנו מצוידת במיכל מים של כ 300 ליטר, ומסוגלת לאסוף ולשאוב מים גם אם הם בעומק של סנטימטרים בודדים.
אנו ערוכים לתת את השירות 24/7 תוך הגעה מהירה לאתר ומתן פתרון לבעיה. למידע נוסף על שאיבת הצפות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

מחיר ניקוי חניונים משתנה מחניון לחניון לפי גודלו וזמן עבודה. ארבל שטראוס מתמחה בניקוי חניונים ברמה הגבוהה ביותר. להצעת מחיר כנסו לאתר או צרו אתנו קשר.

ניקוי חניונים מתבצע ע”י מכונה וציוד מקצועי לכל סוגי המשטחים ולפי גודל החניון. לפרטים נוספים כנסו לאתר.

2 תגובות על “ניקוי חניונים ומשטחי תעשיה

 1. ממליץ בחום!
  אמנם קצת יקרים
  אבל הטובים ביותר שהיו אצלינו בחניון
  נדיבים אדיבים ומקצוענים!
  (והיו כבר כמה)
  תודה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארבל שטראוס