שאיבת הצפות בחניונים

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חידוש סימונים

כל חורף עם הגשם המשמעותי הראשון, חניונים ומרתפים תת קרקעיים רבים מוצפים עקב הצפות של תעלות ניקוז וביוב או בעקבות חדירה של מים מהרחוב דרך הכניסות לחניון.

כמו כל הצפה, גם הצפה של חניון היא בעיה משמעותית שיש לטפל בה באופן מיידי שכן, חניון מוצף הוא חניון שלא ניתן להחנות בו רכבים ומעבר לכך, ברגע שמים עומדים על רצפת החניון הם עלולים לגרום לבעיות של רטיבות, חדירה למערכות חשמל ונזק כספי רב לבעלי החניון.

בשונה מהצפות של דירות ומרתפים למגורים, הטיפול בהצפות של חניונים לרכבים ובכלל הצפות של משטחים גדולים שונה משאיבת הצפה רגילה.

לרוב, בהצפה של דירה או מרתף, עומק המים יהיה גבוה כך שניתן יהיה לשאוב אותם באמצעות משאבות טבולות או מכונות שאיבה סטנדרטיות של ביוב, אשר לרוב מגיעות על משאיות קטנות או נגררים.

שאיבת הצפות בחניונים

כאשר יש הצפת מים או ביוב בחניון, כמות גדולה של מים מתפזרת בשטח גדול, ועומק המים יהיה כ 5 ס”מ. משאבות רגילות אינן מסוגלות לשאוב מים בעומקים כאלה שכן הן צריכות וואקום לשאיבה. וואקום ניתן לייצר רק במים עמוקים.

כדי לנקז הצפה בחניון יש להשתמש במכונות ייעודיות המסוגלות לשאוב הצפות מים בגובה של 5 ס”מ ואף פחות…

מכונה לשאיבת הצפות בחניון היא בעצם מכונה לניקוי חניונים.

בעת שאיבת הצפה בחניון, מכונת השאיבה נוסעת בחניון ובאמצעות במגב אחורי גורפת את המים אשר נשאבים לתוך מיכל מים גדול (300 ליטר) באמצעות שואבים המותקנים על גבי המיכל.

כאשר מיכל המים מתמלא המכונה מרוקנת את המים מחוץ לחניון או בתעלת ניקוז ייעודית, עד לשאיבה מלאה של ההצפה.

חברת ארבל שטראוס מספקת שירותי שאיבת הצפות בחניונים על בסיס קריאות חירום 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. בעת הצפת חניון, צוות עובדים מיומן של החברה יגיע לחניון ויטפל בהצפה ויחזיר את החניון למצב יבש ומוכן לעבודה.

תמחור עבודות שאיבה מורכב מקריאה ראשונית והגעה לאתר של צוות שישאב לפרק זמן של כ עד 4 שעות וכל שעה נוספת מתומחרת בנוסף למחיר הקריאה הראשוני. לרוב במידה וכמות המים אינה גדולה, 4 שעות של שאיבת הצפה מספיקים לייבוש מלא של החניון.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארבל שטראוס