מחסום חניה פרטית

כדי למנוע תפיסה של החניה הפרטית שלכם

מחסום חניה

אחרונים במלאי

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

אחרונים במלאי

 • מק"ט
  מק"ט 300110
 • מידות רוחב 28 ס"מ גובה 57 ס"מ
 • תכונות נוספות מסופק עם מנעול ושלושה מפתחות
מחסום חניה פרטית

פיתוח מחסום חניה פרטית מתוך ניסיון

כדי למנוע תפיסה של החניה, חברת ארבל שטראוס פיתחה בישראל מוצר ייעודי בשם מחסום חניה פרטית. מוצר זה פותח במיוחד עבור הצורך של שמירת חניה, כאשר המוצר פותח מתוך ניסיון רב שנים של החברה בתחום החניונים וכן מתוך ניסיון בייבוא של דגמים שונים של מחסומים לחניה פרטית.

מחסום לחניה פרטית מדגם 300110 מיוצר מצינור מתכת בקוטר של 1 1/4 צול מכופף בצורת קשת כאשר במרכזה חיזוק ורגל טלסקופית תומכת אחורית. לכל רגל (סה”כ 3 רגליים) מחוברת פלטת ברזל מכופפת בעלת 2 חורים לחיבור המחסום לרצפה. מבנה זה של שומר חניה, מעניק לו חוזק מרבי המתחלק בין 3 רגליים ושישה ברגי עיגון בהשוואה למחסום לחניה פרטית בעל רגל אחת בלבד.

הידע המצטבר של ארבל שטראוס בתחום החניונים והתחבורה, תלונות מלקוחות, ומתן שירות בכל הקשור למחסומים לחניה פרטית במהלך השנים, הביא את החברה להבנה שככל שהמוצר יהיה פשוט יותר כך הוא יהיה אמין ועמיד יותר. מחסום לחניה פרטית מדגם 300110 הינו מוצר מכאני בעל מבנה בסיס שעובד על עיקרון “מה שאין לא מתקלקל”.
אז איך מחסום חניה אישי עובד?

 1. בעת כניסת הרכב לחניה המחסום שוכב על הרצפה.
 2. כאשר הרכב יוצא מהחניה ויש צורך לחסום אותה, כל שיש לעשות זה להרים את המחסום לחניה פרטית למצב עומד ולהכניס את המנעול בחור הממוקם בחלקה העליון של הרגל התומכת האחורית.
 3. בחניית הרכב בחניה יש לבצע את אותן הפעולות בסדר הפוך.

תכונות מחסום חניה פרטית

למה לבחור דווקא בדגם של מחסום לחנייה פרטית מדגם 300110?
קיימים דגמים רבים של מחסומים לחניה פרטית. רובם מוצרי ייבוא, חלקם בעלי מנגנוני נעילה מורכבים, חלקם עם פלטת בסיס רחבה ועוד…

 • מחסום לחניה פרטית מדגם 300110 מיוצר בישראל באיכות גבוהה במיוחד.
 • מוצרים זולים יותר לרוב לא חזקים ואמינים כמו דגם זה.
 • מחסום לחניה פרטית תוצרת ישראל עשוי מחומרים איכותיים עמידים וחזקים בהשוואה למוצרים מתחרים.
 • תמורה מעולה לכסף – מוצר זול, לרוב יהיה עדין יותר וייתכן שיהיה לא מספיק חזק. מחיר מחסום לחניה פרטית מדגם 300110 אינו יקר במיוחד ומהווה תמורה מעולה לכסף.

במה לבחור התקנה ע”י מתקין מוסמך או התקנה עצמית?
כאמור התקנת מחסום לחניה פרטית קלה ופשוטה. באם יש לכם הכלים והזמן האופציה העדיפה ביותר היא במשלוח והתקנה עצמית. לרוב מחסום לחניה פרטית יסופק תוך 48 שעות לרוב חלקי הארץ כך שזמן ההמתנה קצר ביותר ומהר מאוד החניה שלכם תהיה שמורה ומוגנת. כמו כן, המחיר אטרקטיבי ביותר בהשוואה למחיר ההתקנה שילווה לרוב בזמן המתנה (עד 6 ימי עסקים מיום ההזמנה בהתאם לזמינות הצוותים).

להוראות התקנה מפורטות, לחצו כאן.

חברת ארבל שטראוס וצוות המכירות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה תוך מתן שירות מהיר אדיב ומקצועי.

מחסום חניה פרטית - סרטוני הסבר

נגן וידאו אודות כיסוי תמונה מחסום חניה

One thought on “מחסום חניה פרטית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארבל שטראוס