פסי בלימה – הזול עולה ביוקר!

פס בלימה, הנקרא גם מעצור חניה, הינו מוצר בטיחות המותקן בקצהו הפנימי של מקום החניה ומשמש לעצירה הרכב החונה במקומות בהם יש צורך להתריע מפני התקרבות לסף המדרכה או לקיר. לרוב, פס בלימה יהי צבוע בצבעים שחור וצהוב, או לפחות עדיף שיהיה בצבעים ניגודיים למשטח עליו הוא מותקן, אורכו 180 סנטימטרים והוא מתאים בעיקר לשימוש בחניונים.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

מהם פסי בלימה

בעבר ניתן היה למצוא בשוק הישראלי פסי בלימה מגומי בלבד, יחד עם זאת, השוק התפתח והיום אנו מוצאים מגוון רחב של פסי בלימה מפלסטיק, בטון וכן, גם המעצור הוותיק מגומי כמובן.

עם התפתחות השוק הופיעו דגמים מוזלים של מעצורי חניה מגומי והשוק הפך לתחרותי יותר. בחלוף הזמן ולאחר תקופת שימוש קצרה יחסית בפסי הבלימה “הזולים” מגומי, ראינו שמעצורי חניה אלו מתחילים להינזק ולצאת מכלל שימוש.

לצד פסי הבלימה מגומי “הזולים” הופיעו גם פסי בלימה מפלסטיק ובטון שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות.

פסי בלימה מגומי

אז כפי שהוסבר בפתח הדברים, פסי בלימה מגומי הם מוצר וותיק ומוכר בנוף הישראלי, אך הבעיה היא שלא כל המעצורים מגומי עמידים. בעולם קיימים יצרנים רבים של פסי בלימה מגומי והגורם המשפיע והמשמעותי ביותר הוא איכות החומרים מהם עשוי מעצור החניה. הבעיה היא שלא כל היצרנים מקפידים על איכות החומרים והייצור ובסופו של יום אומנם הם מספקים מוצר במחיר אטרקטיבי במיוחד, אך האיכות נמוכה ואינה מספקת. בעבר חברת ארבל שטראוס הייתה מייבאת פסי בלימה תוצרת סין ואף פסי בלימה תוצרת פולין, שעל פניו היו נראים איכותיים וטובים. כאמור לאחר התקנתם ותקופת שימוש קצרה, הם פשוט נשברו ויצאו מכלל שימוש…

כיום חברתנו משווקת פסי בלימה מגומי תוצרת קנדה באיכות ועמידות מספקת. על פסי בלימה אלו, אנו נותנים אחריות לתוקפה של שנה.

פסי בלימה מבטון

פסי בלימה מבטון הם מוצר וותיק לא פחות ולרוב הוא מיוצר בישראל על ידי יצרניות מוצרי הבטון.


מחירם של פסי בלימה מבטון נמוך יחסית בקניה, אך יש להביא בחשבון מספר גורמים נוספים אשר בסופו של יום יעלו יותר. לדוגמא:
– עלות הובלה ושינוע גבוהה שכן מדובר במוצר נפחי כבד
– התקנה לא פשוטה, שוב בעקבות המשקל הכבד


ונקודה חשובה לא פחות היא עמידות פסי הבלימה מבטון, שלמרות שבטון נתפס אצל רובנו כחומר חזק, דווקא מעצורי חניה מבטון הם מעצורים שבירים באופן יחסי למתחרים

פסי בלימה מפלסטיק

פסי בלימה מפלסטיק הם המוצר החדש ביותר בשוק בישראל ובעולם בכלל. מדובר במעצור חניה עמיד ואיכותי ביותר, וכראיה לכך הוא מסופק עם אחריות של 3 שנים!!! יותר מכל מעצור חניה אחר בשוק!

בנוסף, מחירו של מעצור חניה מפלסטיק נמוך יחסית (יותר גבוה מבטון, אך יותר נמוך מגומי איכותי) וזאת בזכות תהליך ייצור וחומרי גלם שאינם יקרים וזמינים ביותר. מעצורי חניה מפלסטיק משווקים בישראל משנת 2014 ללא כל תקלה ותלונה מה שהופך אותם למוצר כדאי במיוחד.

סרטוני הדגמה לסוגי מעצורי חניה והתקנתם

נגן וידאו
נגן וידאו

לסיכום

אם נבחן את שלושת מעצורי החניה שסקרנו, מגומי, בטון ומפלסטיק, ניתן לומר שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. אם בוחנים את נושא מעצור חניה מחיר, ברור שפס בלימה מגומי לא איכותי או פס בלימה מבטון, יהיו זולים יותר בקניה, אך כאמור לא תמיד מחיר הקניה הראשוני הוא הגורם המשמעותי בבחינת כדאיות פס הבלימה לאורך זמן. לרוב, עדיף יהיה לשלם מחיר גבוה במעט, אבל לקבל מוצר איכותי, מבית טוב ועם אחריות לתקופה ממושכת, מה שמביא למסקנה שהבחירה הנכונה ביותר תהיה בפס הבלימה מפלסטיק.

אם בכל זאת אתם מעוניינים לברר פרטים נוספים על מעצורי חניה אלו, או על מעצורי חניה נוספים המשווקים בחברת ארבל שטראוס, אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף.

חד משמעית פס בלימה מפלסטיק יותר טוב! פס בלימה מפלסטיק הוא מוצר עמיד במיוחד העשוי מחומרים איכותיים וכראיה לכך, מסופק עם אחריות ל- 3 שנים!

פס בלימה מפלסטיק מגיע כיחידה אחת באורך של 180 ס”מ. לפרטים נוספים על פסי בלימה כנסו לאתר.

עלות פס האטה משתנה בהתאם לחומר ממנו הוא עשוי. ארבל שטראוס משווקת שלושה סוגים שונים של פסי האטה: פסי האטה מגומי, פסי האטה מפלסטיק ופסי האטה מתרכובת PVC. למחיר ומידע נוסף כנסו לאתר.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס