מתי כדאי לעשות שימוש בסטופר לחניה

סטופר לחניה המכונה גם מעצור חניה, הוא מוצר המשמש לסימון קצה החניה לרכבים במקרים בהם יש לעצור רכב במקרה של קירבה לקיר או במקרים בהם לנהג אין שדה ראיה מספק לקביעת קצה החניה. בדרך כלל אנחנו ניתקל בסטופר לחניה בחניונים, במרכזי קניות ובחניות בבנייני מגורים. למעצור חניה מספר דגמים וקביעת הדגם תלויה בצורך השימוש במעצור, סוג הרכב החונה בחניה ותקציב הקניה.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

סטופר לחניה בחניונים

נוחות החניה בחניון היא הדבר העיקרי לנהג הרכב, לכן, מומלץ לעשות שימוש בסטופר לחניה על מנת להבטיח חניה נוחה ובטוחה לכל רכב. השיקול בבחירת מעצור החניה במקרה זה יהיה עמידות מעצור החניה לאורך זמן. לכן, לרוב נבחר במעצור חניה מפלסטיק, שכן זהו מעצור החניה העמיד והאיכותי ביותר וניתן לעשות בו שימוש הן בחניונים סגורים והן בפתוחים.

מכיוון שסוגי הרכבים החונים בחניונים מגוון, מומלץ להתקין את מעצורי החניה במרחק של 60-100 ס”מ מהקיר או מקצה החניה. מרחק זה יבטיח חניה נוחה לכל סוגי הרכבים. בכל מקרה לפני קביעת מיקום מעצור החניה, מומלץ לבצע ניסוי עם כלי רכב כדי לקבל החלטה מושכלת.

סטופר לחניה בבנייני משרדים

בבנייני משרדים רבים ישנן חניות שמורות לעובדי החברות השונות בבניין. כאן כבר ניתן לתכנן את התקנת מעצור החניה לפי הרכב החונה בחניה באופן קבוע, כך שיתאים בדיוק לסוג הרכב. אצלנו בארבל שטראוס תוכלו אף למתג את מעצורי החניה לפי לוגו החברה, שם החונה בחניה וכדומה.

סטופר לחניה בחניית נכים

הרבה שואלים אותנו מה התקן לשימוש בסטופר לחניה בחניית נכים. אז למיטב ידיעתנו, תקן כזה לא קיים, יחד עם זאת, ישנם רכבי נכים רבים המצריכים שימוש במעצור חניה שכן הם גבוהים ואינם מאפשרים ראיה נוחה לקצה החניה. בנוסף, מיתוג מעצור החניה עם סימן של רכב נכה יבטיח עוד סימון שהחניה בשימוש נכה. לחצו כאן למידע על מוצרי נגישות לנכים במקומות ציבוריים.

סרטוני הדגמה לסוגי מעצורי חניה והתקנתם

נגן וידאו
נגן וידאו

לסיכום

בין אם אתם בעלי חניון, או בין אם אתם בעלי חברה או בעלי מוגבלות עם רכב נכה, השימוש בסטופר לחניה כנראה יאפשר לכם חניה ממותגת, נוחה ובטוחה יותר.
למידע על מעצורי החניה השונים המשווקים ע”י חברתנו, אתם מוזמנים לפנות לאחד מנציגי המכירות שלנו שישמחו לתת לכם מידע מקצועי ואדיב.

ארבל שטראוס משווקת 3 סוגים של סטופרים לחניה. למחיר ופרטים נוספים על סטופרים לחניה כנסו לאתר.

כן. סטופר לחניה הנפוץ ביותר הוא סטופר חניה מפלסטיק מאושר מכון התקנים והוא מגיע עם אחריות של 3 שנים.

סטופר חניה מפלסטיק הוא באורך של 180 ס”מ והוא מתאים לחניה אחת ורכב אחד.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס