פסי האטה מגומי מחיר או איכות? במה לבחור?

עד לשנת 2010 בכל הקשור לפסי האטה מודולאריים, פסי האטה מגומי היו המוצר השולט בשוק החניונים. הסיבה לכך היא שהשוק בישראל לא הכיר מוצרים אחרים…
מחיר פס האטה מגומי היה סביר, את איכות המוצר לא היה למה להשוות והיו פסי האטה מגומי באיכות טובה יותר ואיכות טובה פחות. זה היה המצב. פשוט לא הייתה אלטרנטיבה אחרת.
בשנת 2010 החלה חברתנו לייבא את המותג העולמי אבולוקס. בהתחלה, פסי ההאטה מפלסטיק שהגיעו היו נראים מוזרים בהשוואה לפסי ההאטה מגומי שהכרנו, אבל במהרה הבנו שמדובר במוצר איכותי ועמיד. היום לאחר שפסי ההאטה מפלסטיק כבר הוכיחו את עצמם, ברור לחלוטין, שהם המוצר המוביל והאיכותי ביותר בישראל.
במקביל לייבוא של פסי ההאטה מתוצרת אבולוקס, לא זנחנו את ייבוא פסי ההאטה מגומי, שכן מחירם עדיין נמוך מעט מפסי ההאטה מפלסטיק ויש לקוחות שמחפשים את המוצר הזול ביותר, בלי קשר לאיכות.
ריכזנו עבורכם מספר סעיפים כחומר למחשבה בטרם תרכשו פסי האטה מגומי במחיר נמוך שאולי יעלה ביוקר לאורך זמן:

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

סוגי פסי האטה

פסי האטה מגומי מחיר או איכות?

מחיר כן, פסי האטה מגומי אכן זולים יותר, איכות, לא. איכותם של פסי האטה מגומי נמוכה מאיכות פסי האטה מפלסטיק.

פסי האטה מגומי מחיר נמוך בקניה ויקר במחשבה קדימה – במיוחד שמדובר במוצר שעומד בדריסה יום יומית של רכבים במשקלים שונים. נכון שבעבר היו רק פסי האטה מגומי, אבל תחום פסי האטה התקדם והיום הם כבר פשוט מיושנים ופחות רלוונטיים. יש בשוק פסי האטה מפלסטיק איכותיים ועמידים, במחירים מעט יקרים יותר, אבל בהחלט משתלמים לטווח הארוך ללא ספק.

פסי האטה מגומי מחיר לעומת אחריות – עד לחדירת פסי ההאטה מפלסטיק לשוק, המונח אחריות בכל הקשור לפסי האטה לא היה קיים, שכן אף יצרן גומי, לא היה נותן אחריות על פסים מסוג זה. היום ניתן לרכוש פסי האטה עם אחריות בטווחים של 3-5 שנים!!!

פסי האטה מגומי מחיר נמוך כן, עיני חתול יש? – התשובה היא לא. מרבית דגמי פסי ההאטה מגומי אינם מצוידים בעיני חתול, לעומת קרובי משפחתם מפלסטיק, שכן מאובזרים בעיני חתול בולטות לעין בכל תנאי תאורה ובעיקר בחשיכה.

פסי האטה מגומי מחיר טוב, ואיך הצבע שלהם? – גומי כחומר גלם ממנו מייצרים את פסי ההאטה הוא שחור. הצבע הצהוב בפסי ההאטה מגומי, הוא בעצם צבע שנצבע על גבי השחור ועם הזמן הוא דוהה ונשחק.

האמת שיש עוד פרמטרים רבים שאפשר להשוות בכל הקשור למחיר פסי האטה מגומי לפסי האטה אחרים אבל הפרמטרים הנ”ל רלוונטיים ואמורים לשכנע אתכם או לפחות לתת לכם אינפורמציה כדי לקבל החלטה מושכלת, לפני רכישת פסי האטה מגומי מחיר נמוך.
המלצתנו כאמור היא פסי האטה מפלסטיק, אשר מגיעים במגוון דגמים בהתאמה למהירויות נסיעה שונות בהתאם לצרכים בשטח.
אנשי המכירות המנוסים שלנו בארבל שטראוס ישמחו לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ולמכור לכם פסי האטה מכל סוג הישר מהמלאי.

סרטוני הדגמה לפסי האטה ועמידותם המשווקים בחברת ארבל שטראוס

נגן וידאו אודות פסי האטה מפלסטיק באישור מכון התקנים
נגן וידאו אודות פסי האטה

ארבל שטראוס משווקת פסי האטה משנת 2010 מאז ועד היום ללא ספק פס האטה העמיד ביותר בישראל הוא “פס האטה מפלסטיק” ארבל שטראוס הינה החברה היחידה בארץ שקיבלה אישור ממכון התקנים על “פס האטה מפלסטיק” למחיר ופרטים נוספים כנסו לאתר.

עלות של פס האטה מגומי משתנה בהתאם להאטת מהירות הנדרשת כמו כן מחירים משתנים בהתאם לארץ ייצור, למחירים ופרטים נוספים על פסי האטה מגומי כנסו לאתר.

באופן כללי פסי האטה נמכרים בצהוב שחור לסירוגין 50/50. אם מדובר בכמות קטנה אנחנו לרוב מאשרים מכירה של צבע אחיד. במידה ויש דרישה לכמות גדולה אנו יכולים להזמין במיוחד צבע אחיד ולספק תוך זמן קצר יחסית

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס