פרויקט הגנה מפני פגיעת מלגזות במרלוג

האתר: מרכז לוגיסטי של חברה מובילה בתחום הטלוויזיה וכבלים.

מטרת הפרויקט: הגנה מפני פגיעת מלגזות, על עמדת טעינת מלגזות חשמליות ועמדות תפעול ממוחשבות של העובדים במרכז הלוגיסטי.

חברה גדולה בעלת מרכז לוגיסטי פנתה אל חברתנו לצורך מציאת פתרונות להגנה על עצמים שונים מפני פגיעת מלגזות בעיקר.

סוכן השטח של חברתנו נפגש עם מנהל הבטיחות והתפעול במרכז הלוגיסטי ותוך כדי סיור בשטח והצגת המפגעים בפני הסוכן שלנו, הצליחו השלושה לאפיין את הפתרונות האידיאליים כי לפתור את מפגעי הבטיחות.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

הגנה על עמדת טעינה מפני פגיעת מלגזות

כאמור, במרכז הלוגיסטי, עובדות מלגזות חשמליות. כידוע מלגזות חשמליות דורשות טעינה ובכל אתר קיימת עמדת טעינה ייעודית המצוידת במטען חשמלי. מטענים אלו הם מוצר יקר ולעיתים מתוך חוסר תשומת לב, המלגזנים פוגעים בהם וגורמים להם לנזקים בעלויות גבוהות.

הפתרון: חברתנו הציעה ללקוח ליצור מעקה הגנה לאורך עמדות הטעינה המורכב מעמודי SLOW STOP סוג 2, בשילוב עם מעקה כבישים. מעקה מסוג זה, יודע לספוג את פגיעת המלגזה, לבלום ולעצור אותה, מבלי שיגרם נזק למלגזה, למעקה וכמובן למטענים.

בנוסף ולבקשת הלקוח, המעקה נצבע בצבע צהוב בולט במיוחד וזאת כדי להדגיש עוד יותר את נראות המעקה.

נקודה חשובה להתייחסות בעת התקנה שכזו היא מיקום המעקה ביחס לאלמנט עליו רוצים להגן באופן כזה שגם אם המלגזה חונה עם השיניים לכיוון המטענים, שהמעקה יבלום אותה בטרם היא תפגע בהם.
מטה תוכלו לראות את יעילות המעקה

הגנה על עמדות תפעול ממוחשבות

כפי שצויין וכמו בכל מרלוג, קיימות עמדות תפעול ממוחשבות. עמדות אלו לרוב יהיו ממוקמות במקום בו תנועת המלגזות פחותה, אך לעיתים, מפאת חוסר מקום הם ממוקמות במקומות שעלולות להיפגע ולא רק מפגיעת מלגזות ולכן הם דורשות הגנה ולאו דווקא הגנה מאוד מאסיבית.

הפתרון: התקנת מעקה ברזל קבוע הבנוי ממחברי אינטרקלמפ אותם חברתנו משווקת. היתרון בשימוש במחברים אלו לצורך הגנה, היא בכך שהמחברים הם מודולאריים וניתן להרכיב מהם, כל מעקה, לכל צורך בקלות ובמהירות.

גם במקרה הזה צבענו את המעקה כדי להוסיף לנראותו באתר בכך יצרנו מעקה עמיד ויעיל שנותן מענה מלא לדרישות הלקוח, במחיר אטרקטיבי ובהתאמה מלאה לצרכי הבטיחות.

חשוב לציין שמעקה שכזה אינו מתאים להגנה מפני פגיעות מאסיביות של מלגזות ומשמש בעיקר להגנה מפני פגיעות קלות וכן לצורך סימון ותיחום.

לחברתנו פתרונות רבים בתחום ההגנות, בהתאמה לתקציב ולצורך הספציפי של לקוחותינו. נשמח לשלוח לכם נציג לצורך התאמת המוצר המתאים לכם.

ארבל שטראוס