הכן חניונך לחורף

עונת הגשמים בישראל קצרה וברובה לא משמעותית. כיוון שאין אנו מורגלים לגשמים, בכל פעם עם בוא הגשמים הראשונים ובעיקר כשמגיע גשם משמעותי, חניונים תת קרקעיים רבים נתקלים בבעיות שונות הקשורות בחוסר המוכנות שלנו לגשמים.
בכל גשם משמעותי ראשון צוות המשרד שלנו מקבל טלפונים רבים בגין בעיות שנוצרו בעקבות הגשמים. הבעיות בהם אנו נתקלים לרוב הן: עליית מי ביוב בקומות התחתונות של החניונים וכן גלישת מים מהרחוב לתוך החניון. לשמחתנו, כחלק מהניסיון רב השנים שלנו בתחום החניונים, פיתחנו שיטות ושירותים היודעים לסייע לבעלי החניונים כדי להתגבר על הבעיות אשר מביאים הגשמים.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

גלישת מים מהרחוב לחניון

מים שחודרים לחניון מהרחוב או לחילופין, רכבים הנכנסים לחניון עם גלגלים רטובים, יכולים לגרום לסכנה של ממש, בעיקר בחניונים בעלי רצפת אפוקסי. רמת החיכוך בין צמיגי רכב רטובים למשטח אפוקסי היא נמוכה במיוחד, דבר היוצר סכנת החלקה מיידית של רכבים בחניון. שטח החניון ממילא הוא אזור צר ומלא תנועת רכבים והולכי רגל. החלקה בחניון עלולה להסב נזק רב לנהגים, לרכבים, להולכי הרגל ולרכוש החניון. אחת הדרכים לסייע בהפחתת תופעת ההחלקה היא לגרום להאטת מהירות הנסיעה. ככל שרכב נוסע לאט יותר, כך האפשרות שלו לבלום בבטחה גבוהה יותר. אחת הדרכים היעילות ביותר להאטת מהירות נסיעה של רכבים בחניון היא התקנת פסי האטה במקומות המסוכנים כגון: לפני צמתים, לפני סיבובים, בקרבת ולפני מעברי חציה וכן במקומות בהם ניתן לפתח מהירות נסיעה גבוהה. בנוסף להאטת המהירות וכדי להגביר את הבטיחות בדרך, מומלץ להתקין עמודי חסימה מברזל לאורך שבילי הולכי הרגל בחניון ובפתחי הכניסה השונים למבנה כדי ליצור הפרדה משמעותית בין תנועת הולכי הרגל לרכבים.

טיפול בהצפות בחניון

לחניונים רבים קשה להימנע מהצפות בחניון. תשתיות לא יעילות מצד העירייה, מיקום החניונים מתחת לפני הדרכים הראשיות ונתיבי הניקוז וכן הצפות של מערכת הביוב אליהם חלק ממערכות הניקוז של החניונים מחוברות, מביאים שוב ושוב את אותם החניונים להצפות מי גשמים ולעיתים להצפות גם של מי ביוב שעולה מתוך הניקוזים שבחניון. הנזקים מהצפות של מי גשמים ומי ביוב ברורים לכל ולעיתים מלבד השבתה של החניון הם גורמים נזק משמעותי לתשתיות החניון. ככל שהטיפול בהצפה יהי מהיר יותר, כך סביר שהנזק שייגרם לחניון יהיה נמוך יותר. כחלק ממערך השירות של חברת ארבל שטראוס אנו מעמידים שירותי שאיבת הצפות בחניונים וניקוי חניונים. אנו מתמחים בהצפות גדולות כקטנות ונותנים מענה 24/7, מקצועיות וטיפול מהיר ואפקטיבי.

לסיכום

החורף מביא גשמים, גשמי ברכה, אך גשמים אלו עלולים לגרום לנזקים. אל תחכו לרגע האחרון, היערכו לקראת החורף עוד היום, התקשרו אלינו ואחד מנציגי המכירות שלנו ישמח לענות על כל שאלה ולהמליץ לכם על מגוון מוצרי הבטיחות שישמרו על החניון שלכם יבש ובטוח.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס