אביזרים לחניה – בואו נחנה על בטוח

חניה זה לא משחק ילדים. הכניסה והיציאה ממנה עלולה להיות קשה ומסוכנת. למשל, יציאה ברוורס לתוך כביש הומה או בשכונה מרובת ילדים, עלולה לסכן לא רק את הנהג, אלה גם נהגים אחרים או הולכי רגל תמימים. אז איך נבטיח את ביטחוננו ואת בטחון הסובבים אותנו בעת שאנו יוצאים או נכנסים למקום החניה שלנו?

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

אביזרים לחניה – מוצרים בסיסיים

מראה פנורמית – שימוש במראה פנורמית בעת יציאה מחניה, יבטיח לנו את הגדלת שדה הראיה שלנו באופן משמעותי ובכך יסייע לנו לצאת מהחניה בבטחה מבלי לסכן הולכי רגל או רכבים אחרים בדרך.

עמודים גמישים – שימוש בעמודים גמישים אולי נראה מיותר, אך בעזרת תיחום נכון של קצות החניה, נבטיח שרכבים לא יחנו צמוד מידיי לרכב שלנו ובכך נקטין את הקושי בתמרון הרכב בעת היציאה או הכניסה לחניה.

מעצורי חניה – מעצור החניה המותקן בקצה החניה, מסמן את קצה החניה ועוצר את הרכב במקום הרצוי וזאת כדי להימנע מפגיעה בקיר, באבן שפה או בכל עצם אחר הממוקם בקצה החניה ועלול להיפגע מרכב חונה.

סימון תא החניה וסימון באמצעות בספריי – סימון גבולות תא החניה, יסייע בשמירה על שטח תא החניה, תוך הדגשה של השטח המדויק של תא החניה וזאת כדי למנוע פלישה של רכבים שכנים לתא החניה שלכם, דבר שיסייע לכם להחנות את רכבכם בצורה נוחה ומרווחת ככל הניתן בתא החניה. סימון תא החניה לרוב מתבצע ע”י קבוצת סימון בעלות גבוהה. באמצעות מכונת סימון וספריי, ניתן לסמן את תא החניה בקלות ובמהירות ובעלות נמוכה וכמו כן לבצע חידוש של הצבע בכל עת בקלות במהירות ובמחיר משתלם במיוחד.

מחסום חניה – גם זה אינו מוצר בטיחות הכרחי, יחד עם זאת, אנשים רבים מוצאים שהשימוש במחסום חניה נותן להם שקט וביטחון בכך שרכבים זרים לא יחנו בחניה שלהם.

אביזרים לחניה – מוצרים נוספים לשימוש בחניונים

בנוסף למוצרים הנמנים מעלה, כשנחנה את רכבנו בחניון ניתקל באביזרים נוספים לחניה כגון:
מחסום דוקרנים – במרבית החניונים נמצא ביציאה מהחניון. מחסום דוקרנים המונע כניסת רכבים בכיוון הפוך לכיוון התנועה ומאפשר נסיעה בכיוון אחד בלבד.

פסי האטה – זהו מוצר המשמש הן להאטת רכבים לצורך בטיחות והן להאטת רכבים לצורך מניעת תופעת “ברחנים” מחניונים. כך או כך, זהו מוצר בטיחות נחוץ ונפוץ בחניונים.

עיני חתול – זהו מוצר פשוט המותקן באמצעות ברגים על גבי המיסעה ותפקידו לסייע בסימון הדרך בתוספת או כתחליף לסימון פסי הפרדה וניתוב בצבע. הצבע הבולט (צהוב) של עין החתול ומחזירי האור שעל גביו מאפשרים לנהגים להבחין בו ולראות את הדרך גם באזורים חשוכים בחניון. בנוסף עין החתול משמשת גם כסוג של מפרדה מכאנית שכן, בעת שרכב עולה עליה הוא מרגיש זאת בהגה (רעידות בהגה) בדומה לדריסה של עיני חתול בכבישים

לסיכום

במאמר זה פירטנו בקצרה על מגוון מוצרים אשר תפקידם להפוך את אזור החניה לבטוח ונעים יותר לשימוש.

אם יש לכם שאלות נוספות, בבקשה פנו עוד היום לאחד מנציגי המכירות שלנו לקבלת מענה מקצועי ואדיב.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס