אופק אלמוג

ראיון אישי עם אופק אלמוג – אחראית הפצה, משלוחים ואסופים עצמיים

ישבנו עם אופק לראיון קצר, כדי להכיר לכם אותה טוב יותר, והרי התוצאה 🙂

אופק, כמה זמן את עובדת בחברה?

אני עובדת בחברה תשעה חודשים.

מה הגדרת תפקידך?

אחראית על המשלוחים בחברה, מחבילות ועד משטחים, אחראית על הלקוחות שבאים לאסוף עצמאית את הסחורה, מכינה את החשבוניות…

כמה משלוחים ביום עוברים דרכך?

הרבה מאוד! חלק ניכר מהלקוחות שלנו מקבלים את הסחורה במשלוח. נכון, יש גם איסופים עצמיים, אבל לרוב, אחרי שהלקוח מזמין את המוצר, הוא נארז ונשלח על ידינו במשלוח.

יש הבדל בין סוגי המשלוחים?

כן, משלוח גדול הוא בדרך כלל משלוח מהיום למחר, על אף שאנחנו מתחייבים על שישה ימי עסקים, אנחנו נוהגים להעביר הזמנות גדולות במהירות רבה יותר וזה דורש זמינות יותר גבוהה של מקבלי הסחורה ושלנו, במקרה הזה, האחריות שלי היא על הדאגה לזמינות הלקוח, לתשלום, לתקשורת בין חברת השליחויות למקבל הסחורה. הקשר והסנכרון בין כל הגורמים הוא קריטי כדי למזער תקלות ובעיות.

מה המורכבות הכי גדולה בעבודה שלך?

זה תלוי, יש דברים לכאורה פשוטים כמו לקוח שלא עונה, אבל לעיתים הלקוח לא עונה מספר ימים ואז זה עלול ליצור בעיות. לעיתים אני נתקלת במצבים בהם הסחורה הולכת לאיבוד והלקוח מתקשר ושואל איפה הסחורה…

ומה עושים במצב כזה?

קודם כל אני יוצרת קשר מול חברת השליחויות, הם מחפשים אצלם עד שמתקבלת תשובה “איבדנו” או “מצאנו”. במקרים האלו אני מערבת את מנהלי החברה שקובעים איך מתקדמים קדימה. לשמחתי, זה לא קורה הרבה, אבל זה בהחלט משהו שיכול לקרות ואז, תפקידי הוא לטפל בזה במהירות וביעילות ככל שניתן.

מול מי את עובדת בתוך החברה?

זה אחד הדברים שאני יותר אוהבת בעבודה שלי, התקשורת מול מספר רב של גורמים בחברה. אני כמו חוט מקשר, מפני שלמשל, אם לאחד מאנשי המכירות יש לקוח או לקוחה עם זמן מוגדר ספיציפית לקבלת המשלוח, או כשיש משלוח דחוף שחייב לצאת היום, גם כשהשעה של המשלוחים הסתיימה, אז כמובן התקשורת היא ביני לבין אנשי המכירות. עוד מחלקה מולה אני בתקשורת תמידית, היא מחלקת הנהלת החשבונות, מול דניאלה. דניאלה צריכה לקבל את התשובות שלה, על מה יצאו חשבוניות? מתי מתקבלים הצ’קים? למה התשלום הוא לתאריך כזה ולא כזה? אני ממש האמצע של כל התהליכים בחברה. אני אולי נראית רגועה, אבל אופי התפקיד שלי מצריך תקשורת רצופה עם המון גורמים במקביל.

אופק, איפה את רואה את עצמך בעוד שנה?

אני רואה את עצמי ממשיכה לעסוק בחברה בתחום בו אני עוסקת היום, רק עם יותר אחריות.

ליצירת קשר עם אופק אלמוג:

אופק אלמוג 04-9113444 שלוחה 1 ofek@arbelstrauss.com

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארבל שטראוס