פסי האטה EPDM – שלא יעבדו עליכם!

מהם פסי האטה EPDM?

מתחרים רבים בשוק, מוכרים פסי האטה תחת השם ‘פסי האטה EPDM’, וזאת, על מנת לשוות לפסי ההאטה אופי יוקרתי יותר, בעוד שבפועל, EPDM הוא שם נרדף לגומי פשוט.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

סוגי פסי האטה

פסי האטה - סרטוני הסבר

נגן וידאו אודות פסי האטה מפלסטיק באישור מכון התקנים
נגן וידאו אודות פסי האטה

אז מה בדיוק מוכרים לכם?

כפי שציינו, המתחרים מנסים למכור פסי האטה EPDM ועוד מוסיפים שהם המחוזקים בלוחיות פלדה, בתואנה שלוחיות הפלדה מגבירות את חוזקת פס ההאטה ומאריכות את חייו.

אז רכשנו פס האטה כזה, באורך של 1 מטר, כי רצינו לבדוק על איזו לוחית פלדה מדובר והאם היא אכן תורמת לחיזוק פס ההאטה.

להלן הממצאים שגילינו:
חתכנו את פס ההאטה ומצאנו שלוש לוחיות ברזל דקיקות בעובי של 0.8 מ”מ, ובגודל כולל של 30X5 ס”מ. בטח לא משהו שיכול לתרום לחיזוק פס ההאטה, ובטח לא ברמה שמצדיקה “הצהרה” מצד המוכר, כי פס ההאטה “מחוזק” בלוחיות פלדה.

מה רצינו להגיד?

שימו לב, כאשר מוכר אומר לכם שפס ההאטה שלו עשוי EPDM, הוא למעשה אומר לכם שיש לו פס האטה מגומי ממוחזר, אשר לבטח מיוצר בסין, והאיכות שלו מוטלת בספק.

פסי האטה מגומי הם פסי האטה החשופים לנזקי הסביבה ולשחיקה ודחיסה בשל דריסות מרובות.

בנוסף, הספק טוען לאחריות של 5 שנים. אנו ממליצים לכם לבדוק מול הספק, כמה שנים המוצר משווק בארץ, ובאילו מקומות הוא עומד במבחן לאורך 5 שנים.

כשם שלא תאמינו למוכר רכב שמספר לכם שיש לו מכונה משוכללת בעלת מנוע בעירה פנימי, המסיע אנשים מנקודה אחת לאחרת, ותבינו שבסך הכל מדובר ברכב ולא במעבורת חלל, כך גם כאן, אל תאמינו לשמות מפוצצים הבאים לתאר מוצר פשוט כמו גומי, זהו בסך הכל עוד טריק שיווקי.

ואצלנו?
אנחנו אוהבים לקרוא לילד בשמו. גומי זה גומי, PVC זה PVC ופלסטיק הוא פלסטיק.

אצלנו תוכלו לבחור ממגוון סוגי פסי האטה לחניון לפי הרצון והצורך שלכם, ולא בגלל שיישמנו עליכם תרגיל שיווקי שנועד לגרום לכם לקנות מוצר באיכות נמוכה, במחשבה שמדובר במוצר באיכות גבוהה.

פסי ההאטה שלנו נרכשים מאותו הספק EVELUX ומיובאים על ידנו באופן בלעדי כבר יותר מעשר שנים!!! האיכות שלנו מוכחת במאות אתרים ברחבי הארץ!

למידע נוסף ולשיחה עם אחד מנציגי המכירות שלנו, אתם מוזמנים ליצור קשר.

סרטוני הדגמה לפסי האטה ועמידותם המשווקים בחברת ארבל שטראוס

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס