מהם השימושים והייעודים עבור מראה פנורמית עגולה

מראה פנורמית עגולה היא מראה המשמשת כאביזר בטיחות מהמעלה הראשונה. בכל מקום בו ישנו שדה ראיה מצומצם קיים כמובן את הצורך להרחיב אותו ככל הניתן. מהם המקומות בהם קיימים צורך שכזה והיכן מומלץ להתקין מראה פנורמית עגולה? כל זאת במאמר שלפניכם:

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

מראה פנורמית עגולה לחניה

חניות רבות מאופיינות בצפיפות ועל כן מחד עולה הקושי בעת החנייה עצמה. מאידך, יציאה מהחניה אל נתיב הנסיעה טומנת בתוכה בעיות גם כן. לעיתים בחניונים או בחניות פרטיות, זווית הראייה של הנהג בעת יציאה אל נתיב הנסיעה, עלולה להיות מוסתרת על ידי עמודי החניון, מכוניות אחרות שחונות קירות, צמחייה ועוד. היה ועבר רכב, בדיוק ברגע שנצא מהחניה, נתקשה להבחין בו ואז חלילה, עלולה להיגרם תאונה. התקנת מראה פנורמית עגולה מול תא החניה, תאפשר חשיפה של נתיב הנסיעה וכך נוכל לוודא שהוא אכן פנוי ואנו יכולים לצאת מהחניה בבטחה. בעת התקנת מראה פנורמית לחניה חשוב להקפיד על כיוון המראה בזווית כזו, שתאפשר לנהג לראות בצורה אופטימלית את התנועה בנתיבי הנסיעה שבניצב לה בצורה אופטימאלית.

מראה פנורמית עגולה לכביש

התקנה של מראה פנורמית עגולה, יכולה להיות קריטית לשמירת הבטיחות בצמתים וכן בסיבובים חדים בהם קיימת הסתרה של שדה הראיה. כניסה לסיבוב או לצומת בה קיימת הסתרה של שדה הראיה מסוכנת והסיבות לכך הם ברורות. התקנה של מראות פנורמיות במקומות בעייתיים תחשוף את שדה הראיה הלקוי ובכך תגביר את בטיחות כלל המשתמשים בדרך.
שימוש שכיח נוסף עבור מראה פנורמית עגולה, הינו בשטחים תפעוליים בתוך מפעלים או מרכזים לוגיסטיים בהם קיימת הסתרה של שדה הראיה, כתוצאה משדרות מדפים, או סחורות הנמצאות בשטח. מלגזות או כלי רכב אחרים הפועלים בשטחים אלו לצד הולכי רגל ומכונות המוצבות בשטח יוצרים סביבה מסוכנת המועדת לתאונות. התקנת מראות פנורמיות במקומות אסטרטגיים, תסייע הן לנהגים והן להולכי הרגל, לראות אחד את השני מבעד להסתרות השונות ובכך להיות מוכנים בטרם ייפגשו באופן מפתיע ומסוכן.

מראה פנורמית לחנות

גניבה מחנויות היא תופעה עמה נאלצים להתמודד בעלי חנויות רבים. לקוחות המשוטטים בחנות ומחכים להזדמנות בה לא יהיו תחת מעקב המוכרן ויוכלו לפלח סחורה, הינה תופעה מצערת עמה יש להתמודד. אחת הדרכים ליצירת הרתעה ומעקב של ממש, היא התקנה של מראה פנורמית לחנות בין המעברים, בעיקר במקומות בהם יתקשה המוכרן לראות את הלקוחות מבעד למדפי הסחורות. אמצעי נוסף אותו אנו מציעים לצורך זה הוא שימוש במראות כדוריות. התקנה של מראה כדורית על תקרת החנות תחשוף שטח של 360 מעלות ותסייע למוכרן להיות בשליטה טובה יותר על המתרחש בחנות.

סרטוני הדגמה לסוגי מראות פנורמיות והתקנתם

נגן וידאו אודות מראה פנורמית
נגן וידאו אודות התקנת מראה פנורמית

לסיכום

חברת ארבל שטראוס מציעה מגוון גדול במיוחד של מראות פנורמיות. ניתן לבחור מבין מגוון קטרים של מראות וכן דגמים שונים בהתאמה לתנאי השטח וצרכי הלקוח. יש אצלנו הכל! תתקשרו ונשמח לסייע לכם.

הקוטר הקטן ביותר למראה פנורמית עגולה הוא 45 ס”מ והמראה הגדולה בקוטר 100 ס”מ לפרטים נוסיפם על כל סוגי המראות כנסו לאתר.

ארבל שטראוס משווקת 4 סוגים שונים של מראות פנורמיות. המחיר משתנה בהתאם לחומר גלם ממנה עשויה המראה ולקוטר לפרטים נוספים על סוגי המראות ומחירים כנסו לאתר.

בעיקרון כן. אנחנו ממליצים לפנות לאחד מנציגינו להמשך התייעצות.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס