שילוט ותמרור

חברת ארבל שטראוס מייבאת, משווקת ומתקינה מגוון רחב של מוצרי שילוט ותמרור לרבות שלטי דמות, שלטי לד ותמרורים מלוח התמרורים.

שלטים מקיפים אותנו בכל מקום כמעט, בכביש, בחניון, בפארקים ובמפעלים. שלטים ותמרורים עוזרים לנו להכיר את פני השטח, ללמוד את חוקי המקום ולשמור עלינו מפני סכנה.

בחברת ארבל שטראוס תמצאו מגוון גדול של שילוט ותמרור לכל מטרה ואף לפי גרפיקה בהתאמה אישית לצורכי הלקוח. תמרורי דמות, תמרורי לד, שילוט מודולארי ייעודי למוצרי בטיחות שונים ותמרורים עירוניים תקניים מלוח התמרורים. כל אלו מוצעים לרכישה במגוון מחירים ובאיכות גבוהה.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

שילוט ותמרור - סרטוני הסבר

נגן וידאו אודות תמרור סולארי בחשיכה
נגן וידאו אודות תמרור סולארי

שילוט ותמרור לפי מוצר

שלטי דמות – ייחודם של שלטים אלו הוא בצורתם. מדובר על שלטים הדומים בגודלם ובצורתם לדמות של ילד או מבוגר ובשל כך הם מתפקדים “כדחליל” המגביר את הבטיחות בדרכים. שלטים אלו יעילים במיוחד בשל גודלם ועיצובם הייחודי. הצבת שלטי דמות בקרבת בתי ספר וגני ילדים, מעברי חצייה ובעיקר בסביבה עירונית, תעלה את תשומת ליבם של הנהגים ושל הולכי הרגל לנוכחות ילדים בסביבה ובכך תסייע במניעת תאונות.

תמרורי לד – תמרורים אלו מצוידים בנורות לד קטנות המאירות את התמרור ומופעלות בעזרת סוללה הנטענת על ידי פאנל סולארי או בעזרת חיבור לחשמל. התמרורים מיועדים להתקנה באזורים חשוכים ובאזורים בהם הראות לקויה, כמו בחניונים תת קרקעיים או בצמתים חשוכים. התקנת שלטי לד מגבירה את נראות התמרור בעיקר במקומות חשוכים ובכך מסייעת להגברת הבטיחות בדרכים.

שילוט מודולארי – שילוט מודולארי הינו אביזר בטיחות משלים למגוון מוצרי הבטיחות אותם חברתנו משווקת. שילוט מודולארי יגביר את נראות אביזר הבטיחות עליו הוא מותקן ויסייע בהכוונה ואזהרה של המשתמשים בדרך. שלטים אלו עשויים פלסטיק קשיח, עליהם ניתן להדביק כל גרפיקה, לרבות תמרורים מלוח התמרורים או גרפיקה בהזמנה אישית. שילוט זה מותאם לחיבור על גבי מוצרים כגון קונוסים, מחסומים ניידים או עמודים גמישים. ניתן לבחור מבין 3 צורות שונות של תמרורים: משולש / מלבן / עיגול לפי סוג התמרור הנדרש.

שלטים ותמרורים – כחלק מסל השירות המלא אותו אנו מעניקים ללקוחותינו, ניתן לרכוש אצלנו את כל סוגי השלטים והתמרורים הנמצאים בלוח התמרורים. תמרורי הוריה, תמרורי אזהרה, תמרורי זכות קדימה ועוד… לנוחיותכם ניתן לעיין בלוח התמרורים שבדף כדי לבצע הזמנות. לוח התמרורים שלנו מכיל בתוכו את “המקטים” הישנים (אות ומספר) וכן את המספרים של לוח התמרורים החדש. כל התמרורים הנמכרים אצלנו הם תמרורים עירוניים תקניים.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

2 תגובות על “שילוט ותמרור

    1. אילן שלום.
      מלבד המפרט הבסיסי המופיע באתר, הנך מוזמן לפנות אלינו ונוכל לתת לך פרטים מדוייקים יותר על המוצר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארבל שטראוס