עמודים עם משקולת ופאנל לסימון

חברת ארבל שטראוס מייבאת ומשווקת מגוון רחב של עמודים עם משקולת ופאנלים המיועדים לסימון.

סימון מפגעים הוא הכרח במקרים רבים, שכן מפגע שאינו מסומן עלול להוות סכנה של ממש ועילה לתביעות. קבלני עבודות עפר, חשמלאים וכל בעל מקצוע אשר עובד במרחב הציבורי חייב לסמן את שטח עבודתו למען הביטחון של צוות עובדיו ובטחון הסביבה והמשתמשים בה.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

עמודים עם משקולת ופאנלים לסימון - סרטוני הסבר

נגן וידאו אודות עמודים ניידים לסימון

עמודים עם משקולת ופאנלים לסימון

ישנם מוצרים רבים בהם ניתן להשתמש לצורך סימון מפגעים ולכל אחד מהמוצרים יתרונות וחסרונות. מבין הפרמטרים שיש לקחת בחשבון לפני בחירת אמצעי הסימון הנבחר בין אם מדובר במוצרים המוצגים בדף זה או בקונוסים / מחסומים ניידים חשוב לקחת בחשבון:

 • אופן האחסנה של המוצר
 • שינוע המוצר מאתר לאתר
 • האם הסימון הוא קבוע או זמני ואם זמני אז לכמה זמן?
 • תנאי הסביבה בהם המוצר אמור לתפקד כגון רוחות חזקות חשיפה לשמש והמשטח עליו המוצר ממוקם.

עמודי סימון ניידים – עמודי סימון ניידים הם מוצר מעולה לסימון זמני של מפגעים. כל הדגמים מצוידים במשקולת בבסיס העמוד המקנות לעמוד יציבות גבוהה. השוני העיקרי בין במוצרים הוא בעיקר גובה ומשקל העמוד. ככל שהעמוד כבד יותר כך הוא יציב יותר. ככל שהעמוד גבוה יותר כך רואים אותו טוב יותר. בכל הדגמים קיים חור אינטגרלי לשרשרת פלסטיק לצורך חיבור מספר עמודים יחדיו וכן תבריג אינטגרלי בראש העמוד להתקנת שלטים ותמרורי הכוונה או נצנצים סולאריים להגברת הנראות בשעות החשיכה.

פאנלים לסימון מפגעים – פאנלים לסימון מפגעים מיועדים גם הם לסימון מפגעים כמובן ויתרונם הגדול הוא באופן האחסנה והשינוע שלהם מאתר לאתר. לכל המוצרים בקטגוריה משקולת מאסיבית אליה מחובר פאנל גבוה באמצעות צירים אשר ניתן להעמיד או להשכיב לפי הצורך. כאשר המוצר מקופל הוא תופס מינימום מקום בעת האחסנה והשינוע. בנוסף ניתן לבחור מבין דגמים שונים של מוצרים, אשר השוני העיקרי ביניהם הוא גודל הפאנל ומשקל הבסיס. יתרון נוסף הוא היכולת להזמין את הפאנל עם גרפיקה לפי צרכי הלקוח. ללא ספק מוצר בטיחות יעיל ואיכותי.

עמוד תור – עמוד תור בשונה מהמוצרים האחרים בקטגוריה, מיועד פחות לסימון מפגעים ומתאים בעיקר להכוונת תורים במבנים סגורים. הגימור והעיצוב של עמוד תור יוקרתי (גימור ניקל מבריק) והוא מצוייד ברצועה שחורה הנגללת באמצעות קפיץ לראש העמוד ויכולה להתחבר וליצור הפרדה בין מספר רב של עמודים.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

6 תגובות על “עמודים עם משקולת ופאנלים לסימון

  1. טוביה שלום, קיימים מגוון סוגים ופתרונות לעמודי סימון ותיחום. העמוד הכבד ביותר שוקל 12 ק”ג. נשמח לפנות אלייך לצורך התאמת העמוד הדרוש עבורך

  1. שלום עודד, בוודאי שאפשר לחבר שלט לעמוד. לכל העמודים הניידים תבריג אינטגראלי שמאפשר חיבור למוצרים נלווים כגון שילוט, נצנץ סולארי ושרשראות פלסטיק.

 1. שלום מישהו יודע איפה אפשר למצא נצנצים שקבועים בכביש שמאירים לפני פסי האטה או מעברי חציה ?

  1. אורי שלום.
   לצערנו אנו לא משווקים את המוצר בו אתה מעוניין.
   בנוסף אנו לא יודעים מי כן משווק.
   ככל שידוע לנו המוצרים אותם אתה מחפש מאוד יקרים ואין ספק מסודר שנותן אחריות על מוצרים מסוג זה.
   המלצתנו במידה וכן תמצא, היא לבדוק טוב את משך האחריות המסופקת עם המוצר שתרכוש שכן הם מועדים לתקלות רבות.
   בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארבל שטראוס