עמודי חסימה לרכב

עמודי חסימה לרכב כשמם כן הם, כלומר הם משמשים לצורך חסימה של כלי רכב מלעבור למקומות בהם קיימת תנועת הולכי רגל או לחילופין לצורך מניעת חניה במקומות בהם החניה אסורה.

ישנם עמודי חסימה מכמה סוגים בהתאמה לאופי החסימה הנדרש וכן בהתאם לאופי הסביבה בה הם מותקנים. מבין הדגמים אותם אנו משווקים ניתן למצוא: עמודי חסימה מפלסטיק, עמודי חסימה מברזל ועוד דגמים נוספים בקטרים, צבעים ודרגות חוזק שונות.

התקנת עמודי חסימה לרכב תיצור הרתעה וחיץ ברור ובולט, אשר יסמן בבירור לנהגים איפה ניתן לעבור או לחנות.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

עמודי חסימה לרכב – שימוש ועמידות

עמודי חסימה לרכב מפלסטיק קשיח, הם עמודים המותקנים בדרך כלל על סף מדרכות על מנת ליצור גבול ברור בין קצה המדרכה לכביש. הגבול הברור הזה מונע בלבול הן מצד הולכי הרגל והן מצד הנהגים. העמודים האלו מצוידים במחזירי אור המגבירים את נראותם גם בשעות בהן הראות מוגבלת. עמידותם של עמודי חסימה אלו בפני פגיעה אינה גבוהה והתנגשות בהם תגרום נזק לעמוד ולרכב הפוגע. לעומת זאת, מבחינת עמידות בתנאי מזג אוויר, עמודים אלו עמידים בהחלט! וצבעם אינו דוהה, גם בחשיפה לשמש או גשמים. בנוסף הצבת עמודי חסימה לרכב תמנע חניה ומעבר של רכבים במקומות בהם הם מותקנים.

עמודי חסימה לרכב מברזל מיועדים אף הם לצורך אותם שימושים כמו עמודי חסימה מפלסטיק. ובשונה מעמודי חסימה מפלסטיק את עמודי הברזל ניתן לרכוש עם תושבת נשלפת, דבר המאפשר שימוש באזורים בהם יש צורך להסיר את העמודים מעת לעת, כמו ברחבות כיבוי אש, כניסה למדרחוב וכדומה.

עמודי חסימה לרכב מברזל עמידים בפני דריסה, על אף שיתכן כי במקרה של פגיעה חזקה, העמוד עלול להתעקם ולרכב הפוגע יגרם נזק רב כמו גם למשטח עליו מותקן עמוד החסימה. בנוסף, ניתן למצוא בחברת ‘ארבל שטראוס’ עמודים מסוג זה בקטרים, גבהים וצבעים שונים ואף ניתן להוסיף עליהם מחזירי אור להגברת נראותם לפי הצורך.

יתרונות עמודי חסימה לרכב

  • עמודי חסימה מגיעים בעיצובים, קטרים וגדלים שונים לפי צרכי הלקוח באתר.
  • ניתן לבחור בין עמודים להתקנה ביציקת בטון ועמודים להתקנה עם ברגים על גבי משטחים יציבים כגון בטון.
  • עמודי החסימה כולם, עמידים בכל תנאי מזג האוויר.
  • את עמודי החסימה קל להתקין ואין צורך בתחזוקה שוטפת.
  • בחברת ארבל שטראוס תמצאו גם עמודי חסימה מעוצבים מסדרת X-LAST העמידים ביותר בעולם עם אחריות ל-3 שנים!!!
  • ניתן לחבר מספר עמודי חסימה יחד באמצעות שרשרת ע”י חור אינטגרלי בגוף עמוד החסימה (מתאפשר רק בדגמים מסויימים)  

סרטוני הדגמה לסוגי עמודי חסימה

נגן וידאו אודות עמודי חסימה
נגן וידאו אודות עמידות עמוד חסימה שרון

לסיכום

התקנת עמודי חסימה הינה שימושית ויעילה הן בהיבט הבטיחותי לצורך יצירת הפרדה ברורה בין שביל הולכי רגל לנתיבי תנועת הרכבים והן בהיבט של שמירה על הסדרי החניה במקומות בהם הם מותקנים. למידע נוסף על עמודים אלו, כמו גם על מוצרים נוספים, פנו לאחד מנציגי המכירות שלנו.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס