מגן כבל

הגעתם למקום הנכון!

פתרון פשוט ויעיל להגנה על כבלים מפני דריסה או דריכה.

ניתן להעביר דרכו כבלים כגון כבלי תקשורת, חשמל, מים או כל גוף אחר אשר מתאים במידותיו למידת התעלות המובנות במוצר.

סוגי מגן כבל

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

שימושים במגן כבל

  • אירועים והופעות – אנשי תאורה ואנשי סאונד משתמשים בתעלת דריכה כאשר יש צורך להגן על כבלי החשמל או התקשורת מפני הולכי הרגל הרבים העוברים באזור. בנוסף להגנה על הכבלים עצמם, מדובר גם בהגנה על הולכי הרגל שמא יתקלו עם רגליהם בכבלים ובכך עלולים למעוד או ליפול. שימוש באירועים והופעות הוא בהחלט אחד השימושים הנפוצים במעבר כבל וזה בעיקר בזכות האופציה שלו לתת פתרון זמני אשר אינו מצריך קדיחות, חפירות או שימוש בכלים כבדים וניתן לחבר ולפרק אותם בקלות בכל רגע נתון. מוצר נוסף שחברתנו ארבל שטראוס משווקת ומתאימה לאירועים הם מחסומים ניידים שבעזרתם אפשר לתחום ולאסור כניסה למתחם מסויים.
  • שימוש במגן כבל במפעלים – במפעלים, באזורים בו נמצאות המכונות ישנו צורך להעביר כבלי חשמל על מנת שיהיה ניתן להפעיל את המכונות. הפתרון של תעלת דריכה יהיה פשוט וזול יותר מאשר לחצוב תעלה ברצפת המפעל. כמו כן, בעת הצורך ניתן להחליף את הכבלים בקלות ובמהירות.
  • שימוש במגן כבל במשרדים – בין אם מדובר בפתרון קבוע או פתרון זמני, לעיתים ישנו צורך להעביר כבלים ממשרד למשרד או בחלקים שונים בתוך המשרד. דבר זה כמובן עלול להפריע לעובדים במשרד ואף להוות סכנה ולכן השימוש בתעלת דריכה יהיה פתרון מעולה שיגן הן על העובדים והן על הכבלים (בייחוד כאשר מדובר במשהו זמני)

יתרונות מגן כבל

  1. פשוט לשימוש אל מול האלטרנטיבה של חציבה, הרמה, או שבירה של ריצוף.
  2. עמיד מאוד גם בפני דריסת כלי רכב.
  3. ניתן להשתמש בו כפתרון זמני או קבוע לפי הצורך.
  4. יחידות מודולאריות – יכולות להתאים לכל אורך / רוחב של אזור.
  5. ניתן להתקנה על שטח סלול וגם על שטח שאינו סלול.
  6. “התקנה” קלה ונוחה ללא כלי עבודה מיוחדים וללא ניסיון קודם

אלו רק חלק מהיתרונות של מגן כבל. מדובר באביזר עמיד וחזק במיוחד. בנוסף, צבעו שחור וצהוב כך שהוא בעל נראות גבוהה גם מרחוק.

למידע נוסף על מוצר זה ועל מוצרים נוספים צרו עמנו קשר ונציגי המכירות הנהדרים שלנו ישמחו לתת לכם מענה.

ארבל שטראוס משווקת שני סוגים של מעברי כבל. סוג 1. עשוי מחומר PPC עם שלוש תעלות 5X5 ס”מ סוג 2. עשוי מגומי עם שתי תעלות 3.2 ס”מ. למפרטים מלאים של תעלות דריכה כנסו לאתר.

המחיר משתנה בהתאם לכמות המגנים שתרצו לרכוש. למחיר ופרטים נוספים כנסו לאתר.

המגן מודולארי ולכן יכול להגיע בכל אורך שתרצו.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ארבל שטראוס