מוצרי הגנה מקורונה

חברת ארבל שטראוס מייבאת ומשווקת מגוון מוצרי הגנה מנגיף הקורונה, בהתאם לתו הסגול

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

מחיצות שקופות

משבר הקורונה הביא עימו אתגרים חדשים והנחיות שמשתנות במהירות.

ע”פ ההנחיות המעודכנות לתאריך 19.4.20, כל נותן שירותים ללקוחותיו בבית העסק חייב להצטייד במחיצת מגן שקופה מפני רסס רוק.

כמו כן, בכל חלל עבודה משותף למספר אנשים, קיימת חובה להתקין מחיצות מגן בין העובדים. בארבל שטראוס נערכנו, והכנו עבורכם מחיצות שקופות המתאימות לשימושים הנ”ל לאספקה מיידית. במלאי מחיצות ברוחב 60 / 80 ס”מ ובגובה של 70 ס”מ.

ניתן להזמין מידות נוספות באספקה מהירה וכן להתאים פתרונות נוספים למחיצות בהתאם לתנאים בשטח (קופות תשלום, מפעלים, חללי עבודה וכו). צוות המכירות שלנו ישמח להגיע אליכם ולהתאים לכם את המוצר המתאים לכם ביותר.

בנוסף, חברתנו משווקת מוצרים נוספים המסייעים בשמירת מרחק בין אנשים לצמצום והפחתת ההידבקות הנכם מוזמנים להקליק על הקישור ולצפות במוצרים הנוספים.

ידית משיכה לפתיחת דלת

  • מק"ט
    מק"ט A-KOLCEK01
  • תיאור ידית משיכה לפתיחת דלת, התקנה בוואקום
  • צבע צהוב
  • מק"ט
    מק"ט A-KOLCEK02
  • תיאור ידית משיכה לפתיחת דלת, התקנה עם ברגים
  • צבע צהוב

חדש!!!

ידית משיכה לפתיחת דלת ללא מגע כף יד

חברת ארבל שטראוס מייבאת פתרון יעיל ופשוט – ידית משיכה לפתיחת דלת, המתלבשת על כל ידית סטנדרטית, ומאפשרת את פתיחת הדלת ללא מגע כף יד.

מתאים במיוחד למפעלים, בתי ספר, בתי חולים וכל מקום המוני אחר, בו אנשים רבים נוגעים בידיות דרך קבע. התקנת ידית אנטיבקטריאלית, היא פתרון מושלם ליצירת סביבה היגיינית ולמניעת הידבקות בקורונה.

שומרים על תור בטוח

מדינה בימי קורונה – איך נשמור מרחק בטוח כאשר אנחנו יוצאים מהבית ועומדים בתור

הגעה למרכולים, סופרים, בתי במרקחת ועוד, הכרחית גם בימים אלו. כולנו נדרשים בהגעה לסופרים או לבתי המרקחת על מנת לחדש מלאי מזון, תרופות ומוצרי צריכה בסיסיים. חברות המשלוחים קורסות תחת הנטל ולעיתים לא מתאפשר לנו להזמין בעזרתם מצרכים. לכן, באין ברירה, עלינו להגיע פיזית לסופרים ולמרכולים. יחד עם זאת, מקומות אלו הם מקומות הומי אדם וזה מקשה על שמירת מרחק.

איך בכל זאת ניתן לשמור על מרחק?

בתוך הסופר או בית המרקחת עצמו, קל יותר לתכנן את נתיב ההליכה ולהימנע ככל שניתן מעמידה קרובה מידיי לאדם אחר. אך מה קורה כאשר עומדים בתור למעדניה? או למחלקת הבשרים? ובכלל, מה קורה בתור לקופה? כאן, קשה מאוד למדוד ולדעת מהו המרחק הבטוח לעמידה.

אז יש פתרון, והוא אפילו פשוט! מגוון מוצרים בסיסיים, אשר הוכיחו את עצמם בחו”ל, יאפשרו לכם לעמוד בתור מסודר העומד בהנחיות משרד הבריאות וכן בתקנות החדשות לשעת חירום הדורשות מבעל העסק (החיוני) לסמן את מקומות העמידה בתור. עמודי סימון או מדבקות על הרצפה המסמנות את המרחק הדרוש בתור, יפתרו כל שאלה בנוגע למרחק הרצוי ביניכם ובין האנשים העומדים אתכם בתור.

בסופר השכונתי שלי אין סימון…

הגעתם למקום הומה ולא מצאתם סימון ראוי? דרשו ממנהל המשמרת או ממנהל החנות, לרכוש את המוצרים הנדרשים על מנת להבטיח את בריאותכם.

חברת ארבל שטראוס מייבאת ומשווקת את המוצרים הנדרשים.

מוצרי הגנה מקורונה - סרטוני הסבר

ארבל שטראוס