שומרים על תור בטוח

מדינה בימי קורונה – איך נשמור מרחק בטוח כאשר אנחנו יוצאים מהבית ועומדים בתור

הגעה למרכולים, סופרים, בתי במרקחת ועוד, הכרחית גם בימים אלו. כולנו נדרשים בהגעה לסופרים או לבתי המרקחת על מנת לחדש מלאי מזון, תרופות ומוצרי צריכה בסיסיים. חברות המשלוחים קורסות תחת הנטל ולעיתים לא מתאפשר לנו להזמין בעזרתם מצרכים. לכן, באין ברירה, עלינו להגיע פיזית לסופרים ולמרכולים. יחד עם זאת, מקומות אלו הם מקומות הומי אדם וזה מקשה על שמירת מרחק.


איך בכל זאת ניתן לשמור על מרחק?

בתוך הסופר או בית המרקחת עצמו, קל יותר לתכנן את נתיב ההליכה ולהימנע ככל שניתן מעמידה קרובה מידיי לאדם אחר. אך מה קורה כאשר עומדים בתור למעדניה? או למחלקת הבשרים? ובכלל, מה קורה בתור לקופה? כאן, קשה מאוד למדוד ולדעת מהו המרחק הבטוח לעמידה.

אז יש פתרון, והוא אפילו פשוט! מגוון מוצרים בסיסיים, אשר הוכיחו את עצמם בחו"ל, יאפשרו לכם לעמוד בתור מסודר העומד בהנחיות משרד הבריאות וכן בתקנות החדשות לשעת חירום הדורשות מבעל העסק (החיוני) לסמן את מקומות העמידה בתור. עמודי סימון או מדבקות על הרצפה המסמנות את המרחק הדרוש בתור, יפתרו כל שאלה בנוגע למרחק הרצוי ביניכם ובין האנשים העומדים אתכם בתור.

בסופר השכונתי שלי אין סימון...

הגעתם למקום הומה ולא מצאתם סימון ראוי? דרשו ממנהל המשמרת או ממנהל החנות, לרכוש את המוצרים הנדרשים על מנת להבטיח את בריאותכם.

חברת ארבל שטראוס מייבאת ומשווקת את המוצרים הנדרשים.

השארת תגובה