עמודים עם משקולת ופאנלים לסימון

חברת ארבל שטראוס מייבאת ומשווקת מגוון רחב של עמודים עם משקולת ופאנלים המיועדים לסימון.

סימון מפגעים הוא הכרח במקרים רבים, שכן מפגע שאינו מסומן עלול להוות סכנה של ממש ועילה לתביעות. קבלני עבודות עפר, חשמלאים וכל בעל מקצוע אשר עובד במרחב הציבורי חייב לסמן את שטח עבודתו למען הביטחון של צוות עובדיו ובטחון הסביבה והמשתמשים בה. ישנם מוצרים רבים בהם ניתן להשתמש לצורך סימון מפגעים ולכל אחד מהמוצרים יתרונות וחסרונות. מבין הפרמטרים שיש לקחת בחשבון לפני בחירת אמצעי הסימון הנבחר בין אם מדובר במוצרים המוצגים בדף זה או בקונוסים / מחסומים ניידים
חשוב לקחת בחשבון:
אופן האחסנה של המוצר
שינוע המוצר מאתר לאתר
האם הסימון הוא קבוע או זמני ואם זמני אז לכמה זמן?
תנאי הסביבה בהם המוצר אמור לתפקד כגון רוחות חזקות חשיפה לשמש והמשטח עליו המוצר ממוקם.
בדף זה תוכלו להיכנס לדפי הקטגוריות השונות, לקבל מידע ולבחור את המוצר המתאים לכם ביותר.


עמודים עם משקולת


פאנלים לסימון מפגעים

עמוד תור
עמודי סימון ניידים – עמודי סימון ניידים הם מוצר מעולה לסימון זמני של מפגעים. כל הדגמים מצויידים במשקולת בבסיס העמוד המקנות לעמוד יציבות גבוהה. השוני העיקרי בין במוצרים הוא בעיקר גובה ומשקל העמוד. ככל שהעמוד כבד יותר כך הוא יציב יותר. ככל שהעמוד גבוה יותר כך רואים אותו טוב יותר. בכל הדגמים קיים חור אינטגרלי לשרשרת פלסטיק לצורך חיבור מספר עמודים יחדיו וכן תבריג אינטגרלי בראש העמוד להתקנת שלטים ותמרורי הכוונה או נצנצים סולאריים להגברת הנראות בשעות החשיכה.

פאנלים לסימון מפגעים – פאנלים לסימון מפגעים מיועדים גם הם לסימון מפגעים כמובן ויתרונם הגדול הוא באופן האחסנה והשינוע שלהם מאתר לאתר. לכל המוצרים בקטגוריה משקולת מאסיבית אליה מחובר פאנל גבוה באמצעות צירים אשר ניתן להעמיד או להשכיב לפי הצורך. כאשר המוצר מקופל הוא תופס מינימום מקום בעת האחסנה והשינוע. בנוסף ניתן לבחור מבין דגמים שונים של מוצרים, אשר השוני העיקרי ביניהם הוא גודל הפאנל ומשקל הבסיס. יתרון נוסף הוא היכולת להזמין את הפאנל עם גרפיקה לפי צרכי הלקוח. ללא ספק מוצר בטיחות יעיל ואיכותי.

עמוד תור – עמוד תור בשונה מהמוצרים האחרים בקטגוריה, מיועד פחות לסימון מפגעים ומתאים בעיקר להכוונת תורים במבנים סגורים. הגימור והעיצוב של עמוד תור יוקרתי (גימור ניקל מבריק) והוא מצוייד ברצועה שחורה הנגללת באמצעות קפיץ לראש העמוד ויכולה להתחבר וליצור הפרדה בין מספר רב של עמודים.

12 תגובות
 1. טוביה אסנהיים הגב

  מה העמוד הכי כבד שלכם?

  • Arbel Strauss הגב

   טוביה שלום, קיימים מגוון סוגים ופתרונות לעמודי סימון ותיחום. העמוד הכבד ביותר שוקל 12 ק"ג. נשמח לפנות אלייך לצורך התאמת העמוד הדרוש עבורך.

 2. רימונים ש.ל ניהול וואחזקה הגב

  אני צריך לחבר שלט לעמוד נייד. יש אפשרות לעשות את זה?. תודה, גיא

  • Arbel Strauss הגב

   שלום גיא. בוודאי שאפשר. לכל העמודים תבריד אינטגראלי שמאפשר חיבור למוצרים נלווים כגון שילוט, נצנץ סולארי ושרשראות פלסטיק.

 3. עודד בסר הגב

  אפשר לחבר שלט לעמוד סימון?

  • Arbel Strauss הגב

   שלום עודד, בוודאי שאפשר לחבר שלט לעמוד. לכל העמודים הניידים תבריג אינטגראלי שמאפשר חיבור למוצרים נלווים כגון שילוט, נצנץ סולארי ושרשראות פלסטיק.

 4. יוסי הגב

  היי,
  מה האורך של הרצועה בעמוד תור שלכם?
  תודה

  • Arbel Strauss הגב

   שלום יוסי ותודה על פנייתך,
   אורך הרצועה בעמוד התור הוא 1.6 מטר
   נשמח ליצור עימך קשר לעוד פרטים

 5. דפנה הגב

  היי
  האם יש לכם צבעים לעמוד תור?
  תודה

  • Arbel Strauss הגב

   שלום דפנה,
   עמוד התור שלנו מגיע מצופה ניקל אשר מקנה לו מראה יוקרתי והוא עמיד בפני חלודה

 6. ישראל סובה הגב

  מבקש הצעת מחיר למייל

  80 עמודים דגם 12403
  250 מטר שרשרת דגם 128

  תודה

  • Arbel Strauss הגב

   שלום ישראל ותודה רבה על פנייתך.
   אחד מנציגינו יצור איתך קשר בהקדם.
   שיהיה המשך יום נפלא!

השארת תגובה